22 червня український народ вшановує пам’ять мільйонів співвітчизників, життя яких обірвала Друга світова війна.У цей день ми згадуємо тих, хто загинув на полі брані, кого нацисти замучили в концентраційних таборах.
Друга світова війна стала великою трагедією та надзвичайним випробуванням для українського народу. На жаль, і сьогодні українці знову зі зброєю в руках боронять рідну землю від агресора, захищають територіальну цілісність і незалежність України, нашу свободу, наше майбутнє.
Українці продемонстрували тоді та показують силу духу й готовність боронити свої землі у теперішній війні з російським нападником. І як тоді українці зробили великий внесок у перемогу над нацизмом у Європі, так і зараз наші воїни стали на захист загальнолюдських цінностей. Сьогодення історії нашої держави навчає нас особливо гостро усвідомлювати ціну свободи, миру та безпеки.
Обов’язком кожного із нас є зберегти пам’ять про тих, хто відстояв зі зброєю в руках наші кордони, нашу свободу, наш власний демократичний вибір.
Вічна пам’ять загиблим. Честь і слава живим героям!
Ми – сильні! Ми – вільні! Ми переможемо!