Логотип КНДІСЕ

Київський науково-дослідний інститут судових експертиз

Знання, об'єктивність, істина

language
Пошук
Close this search box.

Черкаське відділення КНДІСЕ учасничало в семінарі, що відбувся в обласній прокуратурі

14 березня 2024 року експерти Черкаського відділення КНДІСЕ взяли участь в семінарі на тему: «Забезпечення ефективного досудового розслідування та процесуального керівництва в кримінальних провадженнях у бюджетній сфері», що відбувся в Черкаській обласній прокуратурі.

В роботі семінару учасничали керівники окружних прокуратур та їх заступники, керівники структурних підрозділів окружних прокуратур, прокурори структурних підрозділів окружних прокуратур, а також керівники структурних підрозділів та прокурори апарату обласної прокуратури, слідчі підрозділів ГУНП у Черкаській області.

В своїх виступах експерти Черкаського відділення КНДІСЕ Тетяна Аханкіна, Наталія Барська, Андрій Рубель розкрили теми, що стосуються особливостей призначення та проведення судових експертиз, що призначені в кримінальних провадженнях за фактами правопорушень у економічній сфері щодо використання бюджетних коштів, документального підтвердження завищення вартості будівельних робіт, сплачених за рахунок коштів бюджету та проблемні питання, що виникають при дослідженні об’єктів вулично-дорожньої мережі. 

Семінар пройшов у вигляді активної дискусії, під час якої експерти надали вичерпні відповіді та детальні роз’яснення на поставлені питання. Така форма співпраці з правоохоронними органами області не лише сприяла вирішенню проблемних питань, що виникають при розслідуванні злочинів, вчинених у бюджетній сфері, а й відіграла важливу роль в зміцненні авторитету КНДІСЕ.

Можливо вам буде цікаво: