Повідомити про корупцію
Відео
uk
  • en
Історія
Акредитація
Вакансії
Криміналістичні
Інженерно-технічні
Економічні
Товарознавчі
Та інші види
Підготовка фахівців
Науково-дослідна діяльність
Методична діяльність
Сертифікація колісних транспортних засобів
Міжнародна діяльність
ТЕХНІЧНИЙ КОМІТЕТ 192 «СУДОВА ЕКСПЕРТИЗА»
Графік особистого прийому громадян керівництвом КНДІСЕ
Звіт про використання бюджетних коштів
Перелік відомостей, що становлять службову інформацію
Політики у сфері якості
Річний план закупівель
Електронні закупівлі PROZORRO
Повідомити про корупцію
EN
UK

02 — 06 вересня 2024 року під патронатом Міжнародної комісії з безвісти зниклих проходив семінар «Ідентифікація за обличчям: обговорення найкращих практик» у місті Гаага (Нідерланди).

Від КНДІСЕ у заході взяли участь завідувач відділу фоноскопічних, комп’ютерно-технічних та телекомунікаційних досліджень лабораторії криміналістичних видів досліджень Євген Тимко, заступник завідувача відділу фоноскопічних, комп’ютерно-технічних та телекомунікаційних досліджень лабораторії криміналістичних видів досліджень Руслан Дем’яненко та провідний судовий експерт відділу фоноскопічних, комп’ютерно-технічних та телекомунікаційних досліджень лабораторії криміналістичних видів досліджень Катерина Педько.

Навчання проходило у формі лекцій із презентаціями та практичних вправ. Було розглянуто результати виконання практичних завдань, британський експерт навів приклад виконання ідентифікації особи за ознаками зовнішності.

Було розглянуто такі теми: поетапна структура судової експертизи з ідентифікації особи за обличчям, сучасна найкраща практика в судовій експертизі розпізнавання за обличчям, обробка зображень і відеоматеріалів, системи управління якістю в судовій експертизі ідентифікації за обличчям, вступ до біометрії та автоматизованого розпізнавання облич, останні досягнення в області біометрії та автоматичного розпізнавання облич, використання біометричних систем у судовій експертизі розпізнавання за обличчям, застосування програмного забезпечення у випадках порівняння облич для ідентифікації людини.

Обмін досвідом дав змогу ознайомитись з іноземними практиками у галузі розпізнавання за обличчям.