language

9 річниця вторгнення російської федерації в Україну

Вісім років тому, 20 лютого 2014 року, розпочалася збройна агресія росії проти України. Російська федерація, порушуючи норми та принципи міжнародного права, двосторонні та багатосторонні угоди, анексувала Автономну Республіку Крим, окупувала окремі райони Донецької та Луганської областей.

Для більшості громадян України напад росії став шоком. Проте російсько-українське протистояння має глибоке історичне коріння. Історія стосунків українського і російського народів – це літопис воєн, визвольних повстань українців і послідовної політики русифікації та асиміляції українців.

Настав час усвідомити, що росія – це постійний виклик Україні, на який слід безперервно знаходити адекватну відповідь, формуючи українську національну ідентичність як рівнозначну фактору національної безпеки. І так триватиме доти, доки світ не буде звільнено від російської імперії.

Незабаром минатиме рік з початку повномасштабного вторгнення Росії в Україну. Незважаючи на слабкі надії, Україна вистояла і продовжує боротьбу за свою незалежність і незалежність своїх сусідів. Ціною власної крові українці відстоюють свободу слова та демократію.

Шана всім, хто сьогодні стоїть на захисті кордонів нашої держави. Пам’ятаймо тих, хто віддав своє життя за Україну. Кожна наша дія, кожний наш крок має примножувати здобутки наших військових. Цінуймо та пишаймося нашими героями!

Слава Україні!

Героям слава!

Можливо вам буде цікаво: