language

24 березня – місяць незламності України

24 березня – виповняється рівно місяць з початку повномасштабного наступу російських збройних сил на нашу державу. Попри перевагу окупантів у кількості, Україна завдяки військовій майстерності стримує агресора.

Завдяки неймовірному опору українського народу, плани загарбників про «легку прогулянку» не справдились. Військові, добровольці, лікарі, поліцейські, рятувальники, працівники ЖКГ і звичайні, мирні українці вже рівно місяць як демонструють всьому світу свою мужність, стійкість, бажання жити у вільній країні, національне єднання.

Разом з Україною стоїть і КНДІСЕ! Наші співробітники боронять державу на військовому, науковому, волонтерському та на фронті міжнародних відносин.

Ми й надалі будемо посилювати тиск на загарбника аж доки агресія не буде зупинена. А після війни КНДІСЕ, як провідна судово-експертна установа нашої держави, встановить всі обставини військових злочинів, що були вчиненні окупантами на нашій землі.

Місяць війни змінив нас всіх докорінно. Серце кожного з нас болить через обстріли Києва, Ірпеня, Гостомеля, Бучі, Чернігова, Сум, Харкова і, звісно, Маріуполя. Ми надзвичайно сильно переживаємо за окупований Херсон, Мелітополь, Бердянськ, Токмак. Але навіть через біль та страждання ми йдемо до нашої, народної перемоги.

Віримо у Збройні сили України! Україна – переможе!

Можливо вам буде цікаво: