Логотип КНДІСЕ

Київський науково-дослідний інститут судових експертиз

Знання, об'єктивність, істина

language
Пошук
Close this search box.

21 вересня у всьому світі відзначають Міжнародний день миру

Підтверджуючи відданість України ідеалам миру та підтримуючи рішення Генеральної Асамблеї ООН, згідно з Указом Президента України із 2002 року в Україні установлено День миру, який відзначається щорічно 21 вересня – у Міжнародний день миру.

На сьогодні для нашої держави це свято є особливо значимим. Протягом усієї історії українська держава боролася за своє мирне існування. Сьогодні запорукою встановлення миру в Україні є перемога над агресором, яку невпинно, крок за кроком наближають наші непереможні захисники і захисниці за потужної підтримки усього демократичного світу.

Кожен свідомий українець мріє про якнайшвидше припинення бойових дій на території України, про повернення рідних, близьких, друзів, про мирне небо над головою, про світле майбутнє дітей, про загоєння нестерпних ран у людських серцях.

Колектив КНДІСЕ щиро бажає усім перемоги та відновлення миру на нашій Богом даній землі, нехай  страшне слово «війна» назавжди відійде у небуття! Ми віримо, що мир у нашій країні неодмінно настане, віримо у Збройні Сили України, які вже понад 200 днів мужньо боронять та відкидають ворога з нашої території заради нашого майбутнього та заради мирного неба над Україною!

Слава Україні! Героям слава!

Можливо вам буде цікаво: