Логотип КНДІСЕ

Київський науково-дослідний інститут судових експертиз

Знання, об'єктивність, істина

language

16.06.2015 Практичний семінар “Нові технології Cellebrite для мобільної криміналістики”

16 червня 2015 року Лабораторія комп’ютерної криміналістики ЕПОС за участю Київського науково-дослідного інституту судових експертиз провела практичний семінар “Нові технології Cellebrite для мобільної криміналістики”, присвячений актуальним питанням зйому та аналізу даних з мобільних пристроїв.

В рамках семінару на прикладі реальних задач було продемонстровано роботу комплексу Cellebrite UFED по вилученню інформації з сучасних мобільних пристроїв, пошуку і аналізу інформації, що зберігається в популярних програмах обміну повідомленнями.

В заході приймали участь David Segev, Vice-President Sales EMEA (Компанія Cellebrite – провідний постачальник рішень в області мобільної криміналістики); Сергій Прокопенко, начальник Лабораторії комп’ютерної криміналістики; представники НДЕКЦ у Київській обл., НДЕКЦ у м. Києві, УМВС у Волинській області, СБУ з різних міст, НДЦ судової експертизи з питань інтелектуальної власності, ТОВ “ЛАБСЕРВИС”, Forensic IT, м. Луцьк, УБК МВС, ІСТЕ СБУ, SSG Group, ДУК, “Ринго”, “.net dev”, ГСУ СБУ, “Cellebrite”, “INFODOT”, адвокат і представники організаторів: “ЕПОС” та КНДІСЕ. Від Інституту брали участь: Тимко Є., Морозов О., Ясінський Я., Смірнов В.

Можливо вам буде цікаво: