16.06.2015 Практичний семінар “Нові технології Cellebrite для мобільної криміналістики”

Поділитися на facebook
Поділитися на telegram
Поділитися на twitter
Поділитися на email
Поділитися на print

16 червня 2015 року Лабораторія комп’ютерної криміналістики ЕПОС за участю Київського науково-дослідного інституту судових експертиз провела практичний семінар “Нові технології Cellebrite для мобільної криміналістики”, присвячений актуальним питанням зйому та аналізу даних з мобільних пристроїв.

В рамках семінару на прикладі реальних задач було продемонстровано роботу комплексу Cellebrite UFED по вилученню інформації з сучасних мобільних пристроїв, пошуку і аналізу інформації, що зберігається в популярних програмах обміну повідомленнями.

В заході приймали участь David Segev, Vice-President Sales EMEA (Компанія Cellebrite – провідний постачальник рішень в області мобільної криміналістики); Сергій Прокопенко, начальник Лабораторії комп’ютерної криміналістики; представники НДЕКЦ у Київській обл., НДЕКЦ у м. Києві, УМВС у Волинській області, СБУ з різних міст, НДЦ судової експертизи з питань інтелектуальної власності, ТОВ “ЛАБСЕРВИС”, Forensic IT, м. Луцьк, УБК МВС, ІСТЕ СБУ, SSG Group, ДУК, “Ринго”, “.net dev”, ГСУ СБУ, “Cellebrite”, “INFODOT”, адвокат і представники організаторів: “ЕПОС” та КНДІСЕ. Від Інституту брали участь: Тимко Є., Морозов О., Ясінський Я., Смірнов В.

Можливо вам буде цікаво: