Логотип КНДІСЕ

Київський науково-дослідний інститут судових експертиз

Знання, об'єктивність, істина

Пошук
Close this search box.

101-а річниця відзначення Дня народження Михайла Яковича Сегая

Михайло Якович Сегай, народився 31 березня 1923 року, був видатним науковцем у сфері криміналістики та правознавства. Мав звання доктора юридичних наук, був професором і академіком Академії правових наук України.

Більше 45 років Михайло Якович працював у Київському науково-дослідному інституті судових експертиз. Він пройшов шлях від молодшого до старшого наукового співробітника відділу криміналістичних досліджень, а потім очолив цей відділ. Згодом його призначили заступником директора з наукової роботи. У період з 1979 по 1981 рік він виконував обов’язки директора інституту.

Протягом своєї кар’єри Михайло Якович опублікував понад 180 наукових праць, включаючи 6 монографій та 10 методичних посібників. Під його керівництвом захистилися понад 20 дисертацій на здобуття наукового ступеня кандидата і двох докторів юридичних наук.

Він є прикладом для інших науковців, поєднавши в собі високі професійні якості та людські цінності.

Ми пам’ятаємо Михайла Яковича як талановитого вченого, що вкладав безмежні зусилля у розвиток криміналістики, судової експертизи та став взірцем для наступних поколінь дослідників.

Можливо вам буде цікаво: