Логотип КНДІСЕ

Київський науково-дослідний інститут судових експертиз

Знання, об'єктивність, істина

language
Пошук
Close this search box.

​Участь КНДІСЕ на конференції «Історія та сучасність судово-експертної освіти»

Заступник директора КНДІСЕ Наталія Нестор з робочим візитом відвідала Державний комітет судових експертиз Республіки Білорусь та стала учасником міжнародної науково-практичної конференції «Історія та сучасність судово-експертної освіти».

Науковий захід було присвячено 15-тій річниці існування Інституту підвищення кваліфікації та перепідготовки кадрів Державного комітету судових експертиз Республіки Білорусь.

Учасниками конференції стали представники експертних установ та вищих навчальних закладів України, Республіки Білорусь та Республіки Казахстан. Загалом спільна наукова робота об’єднала понад 30 дослідників, науковців, практиків у сфері судової експертизи.

Доповіді спікерів було присвячено актуальним питанням сучасної освіти судово-експертної галузі, а саме:

  • Підготовці судових експертів різних держав: історія, сучасний стан, перспективи розвитку;
  • Сучасним підходам до навчання судових експертів в системі судово-експертних установ;
  • Формуванню професійної компетенції у майбутніх експертів при отриманні базової освіти;
  • Формам підготовки судових експертів у пострадянському просторі;
  • Актуальним питанням виконання судових експертиз різних видів;
  • Шляхам підвищення якості підготовки кадрів для судово-експертних установ;
  • Удосконаленню та розвитку судово-експертної діяльності тощо.

Заступник директора Київського НДІСЕ Наталія Нестор представила учасникам доповідь на тему: «Судово-експертна освіта в Україні: історія та сучасність» наголосивши, що досягнення Київського науково-дослідного інституту судових експертиз Міністерства юстиції України перш за все базуються на 105-річному досвіді та напрацюванням попередників. Фахівців усіх періодів об’єднувала спільна мета створення обґрунтованого наукового важеля у встановленні істини у справі правосуддя.

Київський інститут був, є і завжди буде одним із центрів судової експертизи з високим рівнем загальної і спеціальної освіти, потужним потенціалом творчого колективу. Майбутнє інституту полягає у зміцненні гідної позиції серед провідних експертних установ, поглибленні інтеграції у європейський та світовий науковий простір, у постійному вдосконаленні рівня наукових та експертних досліджень.

Підсумовуючи роботу учасники конференції відвідали виставку-презентацію кафедр Інституту підвищення кваліфікації та перепідготовки кадрів Державного комітету судових експертиз Республіки Білорусь, подякували організаторам та висловили бажання продовжити відповідну наукову співпрацю.

Можливо вам буде цікаво: