Логотип КНДІСЕ

Київський науково-дослідний інститут судових експертиз

Знання, об'єктивність, істина

language
Пошук
Close this search box.

​Експерти Кропивницького відділення КНДІСЕ прийняли участь в нараді ГУНП в Кіровоградській області

На запрошення керівництва ГУНП в Кіровоградській області експерти Кропивницького відділення КНДІСЕ разом з експертами Кіровоградського НДЕКЦ МВС України прийняли участь у нараді з особовим складом слідчих підрозділів та підрозділів дізнання ГУНП в Кіровоградській області.

Завідувач відділення Костянтин Лагода виступив з доповіддю про загальні питання призначення експертиз. Ознайомив присутніх з можливостями відділення та окреслив основні напрямки проведення експертиз.

Експерти відділення Сергій Лесів, Ірина Шевченко, Тетяна Гончаренко, Анастасія Таран розкрили питання особливості призначення та проведення будівельно-технічних, земельно-технічних, інженерно-технічних експертиз та експертиз з питань землеустрою.

Після доповідей, учасники наради мали можливість поставити експертам питання, щодо порядку призначення та проведення експертизи, подання на експертизу необхідних документів та матеріалів, відбору потрібних зразків та представлення об’єкту дослідження.

Учасниками обговорено можливі форми співпраці, що виникають під час призначення та проведення судових експертиз у кримінальних провадженнях, та напрацьовано пропозиції взаємодії слідчих підрозділів та підрозділів дізнання ГУНП в Кіровоградській області з експертними установами.

Можливо вам буде цікаво: