Київський науково-дослідний інститут судових експертиз
03057, м. Київ, вул. Смоленська, 6
Телефон:(044) 200-29-10
Для ЗМІ:[email protected]

Зустріч робочої групи авторського колективу з підготовки практичного довідника

15 вересня 2018

Представники Київського науково-дослідного інституту судових експертиз у складі завідувача відділу трасологічних, балістичних досліджень, досліджень зброї Ігоря Самойленко та завідувача відділу вибухотехнічних досліджень Сергія Луценко взяли участь у черговій зустрічі робочої групи авторського колективу практичного посібника «Дії поліцейського при виявленні зброї або вибухової речовини. Надання методичної допомоги».

Зустріч відбулась на базі Національної академії внутрішніх справ України за участі представників Київського НДІСЕ, Міністерства внутрішніх справ України, Національної поліції України та Консультативної Місії Європейського Союзу в Україні.

Під час зустрічі обговорювались організаційні питання подальшої роботи над довідником, відповідність змісту поставленим завданням, основні проблемні питання, що висвітлені у довіднику.

За підсумками зустрічі було прийнято рішення визнати підготовлений матеріал як робочий варіант та прийняти його за основу, провести рецензування та подати на розгляд Вченої ради НАВС. Також на заході були окреслені умовні строки виконання поставлених завдань. Очікуємо на вихід друком продовження довідника «Участь спеціаліста в огляді місця події», який добре зарекомендував себе в діяльності практичних підрозділів Національної поліції України!Київський науково-дослідний інститут судових експертиз

Директор: Рувін Олександр Григорович

Поштова адреса: 03057, м. Київ, вул. Смоленська, 6

Kyiv Research Institute of Forensic Expertise

Director: Ruvin Oleksandr

Mailling address: 03057, City of Kyiv Smolenska Street, 6