Київський науково-дослідний інститут судових експертиз
03057, м. Київ, вул. Смоленська, 6
Телефон:(044) 200-29-10
Для ЗМІ:[email protected]

З робочим візитом київський НДІСЕ відвідали представники Департаменту криміналістики Національної поліції Ізраїлю та Посольства Держави Ізраїлю

11 березня 2019

З робочим візитом Київський науково-дослідний інститут судових експертиз Міністерства юстиції України відвідали представники Департаменту криміналістики Національної поліції Ізраїлю та представники Посольства Держави Ізраїлю.

Метою зустрічі стала презентація діяльності Лабораторії криміналістичних видів експертиз Київського НДІСЕ, налагодження співробітництва між установами, обговорення можливостей обміну досвідом фахівців та реалізації спільної наукової роботи.

В рамках знайомства з діяльністю Лабораторії криміналістичних видів досліджень Київського науково-дослідного інституту судових експертиз, іноземні колеги мали можливість відвідати та поспілкуватись із фахівцями Відділу технічних досліджень документів, В­­­ідділу трасологічних, балістичних досліджень та досліджень зброї, а також Відділу досліджень матеріалів речовин та виробів.

Лабораторія Криміналістичних видів досліджень КНДІСЕ – один із найбільших структурних підрозділів установи. Кількість виконуваних експертами даного напрямку судових експертиз щороку значно зростає, більшість із них виконуються за матеріалами кримінальних проваджень та справ про адміністративні правопорушення.

Особливо актуальними питаннями для обговорення з представниками Лабораторії документів Департаменту криміналістики Національної поліції Ізраїлю стали: виявлення прихованих деталей та доказів підробки документів; дослідження документів виготовлених на термопапері з метою встановлення їх згаслих текстів на прикладі касових чеків; вивчення дійсних документів на прикладі.

Експерти зійшлись на думці, що в умовах трансформації злочинності, реформування органів кримінальної юстиції, постійного оновлення кримінально-процесуального, актуальними є питання консолідації міжнародних зусиль теоретиків та практиків з протидії злочинності з метою її забезпечення ефективним інструментарієм. І значну роль у даному процесі відіграє комунікація фахівців різних країн, здатність криміналістики у широкому загалі, відповісти на всі виклики сьогодення, правильно і своєчасно усвідомити завдання та потреби практики й запропонувати шляхи розв’язання її проблем.

Завершальним етапом зустрічі стало відвідування музею Київського науково-дослідного інституту судових експертиз.
Київський науково-дослідний інституту судових експертиз

Директор: Рувін Олександр Григорович

Поштова адреса: 03057, м. Київ, вул. Смоленська, 6

Kyiv Research Institute of Forensic Expertise

Director: Ruvin Oleksandr

Mailling address: 03057, City of Kyiv Smolenska Street, 6