Київський науково-дослідний інститут судових експертиз
03057, м. Київ, вул. Смоленська, 6
Телефон:(044) 200-29-10
Для ЗМІ:[email protected]

Всеукраїнська науково-практична конференція з актуальних питань судової експертизи

19 червня 2017

Представники Київського науково-дослідного інституту судових експертиз у складі директора Олександра Рувіна, заступника директора з експертної роботи Тетяни Голікової та головного судового експерта Тетяни Переймивовк долучилися до проведення всеукраїнської науково-практичної конференції «Актуальні питання судової експертизи». Захід було присвячено 15-тій річниці з дня створення Дніпропетровського науково-дослідного інституту судових експертиз.

У конференції прийняли участь представники органів державної влади та місцевого самоврядування, правоохоронних органів, судової влади, судово-експертних установ Міністерства юстиції, Міністерства внутрішніх справ, Служби безпеки та Міністерства охорони здоров`я України.

Під час пленарних засідань обговорювались актуальні питання проведення судової експертизи. Зокрема, доповіді учасників були присвячені вивченню міжнародного досвіду експертного забезпечення криміналістичного провадження, проведенню судової реформи, вдосконаленню норм призначення та проведення судової експертизи, нормативно-правовому регулюванню тощо.

Головний судовий експерт Лабораторії економічних досліджень Київського НДІ судових експертиз Тетяна Переймивовк представила колегам доповідь на тему «Особливості оцінки розміру недоотриманих доходів при проведенні судово-економічної експертизи».

Впродовж двох робочих днів учасники конференції говорили про компетенцію судових експертів, пріоритетні напрямки розвитку судової експертизи та професійно-етичні принципи в системі судової експертизи у контексті євроінтеграційних процесів.

Окремо було згадано про реалізацію роботи судових експертів відповідно до вимог міжнародного стандарту ISO/IEC та діяльність Європейської мережі судово-експертних установ (ENFSI), у складі якої українську сторону від системи Міністерства юстиції України представляє Київський науково-дослідний інститут судових експертиз.

Захід привернув увагу широкого кола науковців і практиків, що сприятиме подальшому розвитку судової експертизи і криміналістики. На завершення конференції «Актуальні питання судової експертизи» відбулась загальна дискусія з обговорюваних питань та підведення підсумків.Київський науково-дослідний інституту судових експертиз

Директор: Рувін Олександр Григорович

Поштова адреса: 03057, м. Київ, вул. Смоленська, 6