Київський науково-дослідний інститут судових експертиз
03057, м. Київ, вул. Смоленська, 6
Телефон:(044) 200-29-10
Для ЗМІ:[email protected]

Візит представників Київського НДІ судових експертиз до колег Республіки Молдова

13 квітня 2018

Представники Київського науково-дослідного інституту судових експертиз Міністерства юстиції України розпочали робочий візит до Національного центру судових експертиз Міністерства юстиції Республіки Молдова.

Директор КНДІСЕ Олександр Рувін розпочав зустріч з привітання директора Центру Республіка Молдова Ольги Катараги з нагоди професійного свята - Дня судового експерта Республіки Молдова.

Олександр Рувін представив італійським, румунським та молдавським учасникам конференції діяльність Київського НДІСЕ та зробив акцент на особливостях процесу стандартизації судово-експертної діяльності в Україні.

Також учасників зустрічі зацікавили наші новації, пов’язані із запровадженням нових напрямків судових експертиз та практика використання експертами КНДІСЕ приладів нового покоління.

Ми завжди раді поділитися досвідом з нашими друзями, а також запросили колег відвідати з візитом Київ під час відзначення 105-річного ювілею КНДІСЕ у липні цього року.

У планах - розширення міжнародного співробітництва між судово-експертними установами нашими та спільна робота з метою підвищення результативності судово-експертної діяльності.
Київський науково-дослідний інститут судових експертиз

Директор: Рувін Олександр Григорович

Поштова адреса: 03057, м. Київ, вул. Смоленська, 6

Kyiv Research Institute of Forensic Expertise

Director: Ruvin Oleksandr

Mailling address: 03057, City of Kyiv Smolenska Street, 6