Київський науково-дослідний інститут судових експертиз
03057, м. Київ, вул. Смоленська, 6
Телефон:(044) 200-29-10
Для ЗМІ:[email protected]

Робочий візит делегації Київського НДІСЕ до Департаменту криміналістики Національної поліції Ізраїлю

18 листопада 2019

Делегація Київського науково-дослідного інституту судових експертиз Міністерства юстиції України здійснила робочу поїздку до Департаменту криміналістики Національної поліції Ізраїлю. Метою зустрічі став обмін досвідом та обговорення ідей міжнародного співробітництва в експертній та науково-методичній діяльності.

Представники Київського НДІСЕ ознайомились із загальною структурою та організацією роботи Департаменту криміналістики Національної поліції Ізраїлю, особливостями проведення технічних досліджень документів, трасологічних, балістичних досліджень та досліджень зброї, а також досліджень матеріалів, речовин та виробів.

Окремо була представлена матеріально-технічна база та сучасні прилади, які використовують експерти під час досліджень.

Сторони обговорили можливість організації стажування експертів у двосторонньому порядку, спільне проведення науково-практичних заходів, розробку та оновлення методичних баз досліджень.

Загалом зустріч стала успішним продовженням налагодження співпраці, що розпочалась у березні 2019 року, коли за сприяння Посольства Держави Ізраїлю колеги з Департаменту криміналістики Національної поліції Ізраїлю відвідували Київський науково-дослідний інститут судових експертиз.Київський науково-дослідний інститут судових експертиз

Директор: Рувін Олександр Григорович

Поштова адреса: 03057, м. Київ, вул. Смоленська, 6

Kyiv Research Institute of Forensic Expertise

Director: Ruvin Oleksandr

Mailling address: 03057, City of Kyiv Smolenska Street, 6