Київський науково-дослідний інститут судових експертиз
03057, м. Київ, вул. Смоленська, 6
Телефон:(044) 200-29-10
Для ЗМІ:[email protected]

Вітаємо зі 100-річчям Соборності України!

22 січня 2019

Колектив Київського науково-дослідного інституту судових експертиз на чолі з директором Олександром Рувіним щиро вітає співвітчизників із Днем Соборності України та 100-річчям визначної історичної події для великого українського народу.

22 січня 1919 року на Софійському майдані в Києві було урочисто проголошено об'єднання у єдину соборну Україну двох державних утворень. Соборність ‒ це неподільне ціле з усіх українських земель, які колись належали до різних імперій, а тепер об’єднані в незалежну європейську Українську державу. Це духовна єдність, спільні цінності, спільні ідеали та прагнення.

Соборне возз’єднання стало результатом мрій та зусиль багатьох поколінь борців за незалежність, які пройшли тривалий історичний рух до творення власної держави. З того часу і до нині, кожного дня ми конкретними справами кажемо рішуче, голосне й багатомільйонне «так» соборній, вільній, неподільній Україні.

У цей святковий день, Київський науково-дослідний інститут судових експертиз бажає кожному миру, міцного здоров’я, сімейного затишку, злагоди, натхнення у нових починаннях та глибокої віри у гідне майбутнє нашої рідної України!

В єдності наша сила! Слава Україні та її народові! Зі святом!Київський науково-дослідний інститут судових експертиз

Директор: Рувін Олександр Григорович

Поштова адреса: 03057, м. Київ, вул. Смоленська, 6

Kyiv Research Institute of Forensic Expertise

Director: Ruvin Oleksandr

Mailling address: 03057, City of Kyiv Smolenska Street, 6