Київський науково-дослідний інститут судових експертиз
03057, м. Київ, вул. Смоленська, 6
Телефон:(044) 200-29-10
Для ЗМІ:[email protected]

Вітаємо з прийдешнім Новим роком та Різдвом Христовим!

29 грудня 2018

Дорогі колеги!

Прийміть найщиріші вітання з прийдешнім Новим роком та Різдвом Христовим!


Новорічні свята ‒ час радісних очікувань і хвилюючих змін, пора підведення підсумків і традиційна точка відліку для початку реалізації нових великих планів.

Рік, що минає, був багатим на події. У 2018-му Київський науково-дослідний інститут судових експертиз зміг підвищити рівень експертної та наукової роботи, значно розширити міжнародне співробітництво й оновити матеріально-технічну базу. В Інституті було проведено ряд міжнародних, всеукраїнських та міжвідомчих наукових заходів з питань судово-експертної діяльності. Наші фахівці стали учасниками низки засідань робочих груп Європейської мережі судово-експертних установ ENFSI, налагодили та покращили комунікацію із закордонними колегами. Тож нехай у новому році удача й успіх не покидають наш колектив та всіх українців, а натхнення стане вірним супутником у всіх починаннях!

У час новорічних свят ми завжди чекаємо від життя казкових змін. Нехай Новий 2019-й рік принесе в кожну родину здоров'я, щастя, удачу та благополуччя. Бажаю Вам, щоб всі мрії здійснилися, і реальність перевершила навіть найфантастичніші очікування! Щасливого Нового року!

Директор Київського науково-дослідного

інституту судових експертиз

Олександр Рувін