Київський науково-дослідний інститут судових експертиз
03057, м. Київ, вул. Смоленська, 6
Телефон:(044) 200-29-10
Для ЗМІ:[email protected]

Вітаємо з Міжнародним днем інтелектуальної власності!

26 квітня 2019

26 квітня в Україні та світі відзначається Міжнародний день інтелектуальної власності. Свято було започатковане у вересні 2000 року на засіданні Генеральної асамблеї Всесвітньої організації інтелектуальної власності - організації, що сприяє охороні та розвиткові інтелектуальної власності у всьому світі.

Міжнародний день інтелектуальної власності надає можливість підкреслити значення інновацій у повсякденному житті людини та у вдосконаленні суспільства. Патенти, товарні знаки, авторське право та суміжні права як результати творчості та знань є потужними інструментами сприяння економічному та культурному розвитку.

Зважаючи на важливість та значущість інтелектуальної власності в сучасному світі зростає кількість злочинів пов’язаних із даною сферою. Ефективним і дієвим є захист прав на об'єкти інтелектуальної власності в судовому порядку та проведення судової експертизи у сфері інтелектуальної власності.

Колектив Київського науково-дослідного інституту судових експертиз, Відділ товарознавчих досліджень та досліджень об’єктів зокрема, вітає колег та усіх громадян з Міжнародним днем інтелектуальної власності. Бажаємо, щоб Ваші права були завжди захищені!Київський науково-дослідний інститут судових експертиз

Директор: Рувін Олександр Григорович

Поштова адреса: 03057, м. Київ, вул. Смоленська, 6

Kyiv Research Institute of Forensic Expertise

Director: Ruvin Oleksandr

Mailling address: 03057, City of Kyiv Smolenska Street, 6