Київський науково-дослідний інститут судових експертиз
03057, м. Київ, вул. Смоленська, 6
Телефон:(044) 200-29-10
Для ЗМІ:[email protected]

Вітаємо з Днем Державного прапора України!

23 серпня 2019

День Державного прапора – це свято всіх поколінь українців. Це данина поваги символу держави, що пройшов довгий, часом героїчний, часом трагічний шлях. Під рідним прапором український народ утвердив віковічну мрію про державність, соборність і самостійність.

Державний Прапор України – священний оберіг, символ єдності та непереможності нашого народу. Благородні синій і жовтий кольори неба і пшениці символізують велику працю наших людей, втілення мрій попередників про свободу і незалежність України, почуття національного єднання.

Колектив Київського науково-дослідного інституту судових експертиз на чолі з директором Олександром Рувіним приєднується до відзначення Дня Державного прапора, вшанування багатовікової історії українського державотворення, державної символіки України.

З нагоди свята щиро зичимо усім успіхів у розбудові нашої української держави, натхнення для майбутніх великих звершень, сили духу і міцного здоров`я. Злагоди всім нам та віри у нашу Батьківщину! Слава Україні!Київський науково-дослідний інститут судових експертиз

Директор: Рувін Олександр Григорович

Поштова адреса: 03057, м. Київ, вул. Смоленська, 6

Kyiv Research Institute of Forensic Expertise

Director: Ruvin Oleksandr

Mailling address: 03057, City of Kyiv Smolenska Street, 6