Київський науково-дослідний інститут судових експертиз
03057, м. Київ, вул. Смоленська, 6
Телефон:(044) 200-29-10
Для ЗМІ:[email protected]

​Участь представників КНДІСЕ у круглому столі «Судова експертиза: сучасність та майбутнє»

28 січня 2019

Делегація Київського науково-дослідного інституту судових експертиз на чолі з директором Олександром Рувіним здійснила робочий візит до Львівського науково-дослідного інституту судових експертиз з метою участі у засіданні круглого столу «Судова експертиза: сучасність та майбутнє». Представниками Київського НДІСЕ також стали завідувач Лабораторії криміналістичних видів досліджень Віктор Костецький та помічник директора Андрій Полтавський.

Захід присвятили 50-тій річниці з дня заснування Львівського науково-дослідного інституту судових експертиз Міністерства юстиції України.

Відкриття зустрічі розпочалося зі вступного слова директора ЛНДІСЕ Олени Курильової, яка представила учасникам виступ-доповідь на тему: «Львівський НДІСЕ: історія та сучасність».

Урочиста частина містила привітання представників органів державної влади та місцевого самоврядування, Міністерства юстиції України, органів судової влади, адвокатури, закордонних колег та представників різних українських організацій.

У вітальному слові директор Київського науково-дослідного інституту судових експертиз Олександр Рувін зазначив, що сучасні судово-експертні установи Міністерства юстиції України використовують новітні досягнення науки та техніки, забезпечують потреби судової практики, о значною мірою підвищує надійність і доказову силу зібраних у справі матеріалів та гарантує встановлення об’єктивної істини. Сучасні надбання, у свою чергу, були неможливими без масштабної та самовідданої праці попередніх поколінь працівників.

На згадку про історичний шлях становлення та розвитку Львівського НДІСЕ, його велике минуле, очільник Київського НДІСЕ Олександр Рувін презентував ювілярам установчі документи про заснування львівської експертної установи. Крім того, Олександр Рувін побажав колективу Львівського науково-дослідного інституту судових експертиз Міністерства юстиції України нових досягнень, творчого натхнення, здоров'я та добробуту!

Наукова частина заходу та проведення засідання круглого столу «Судова експертиза: сучасність та майбутнє» містила доповіді науковців щодо актуальних питань діяльності судових експертів України та країн ближнього закордоння. Фахівці обговорили функціонування системи судової експертизи та стандартизацію судово-експертного забезпечення правосуддя в Україні, Республіці Молдова, Республіці Польща та Республіці Вірменія.

Учасники круглого столу зійшлись на думці, що сучасна судова експертиза перебуває у стані активного та динамічного розвитку, а наукове забезпечене, доступне та ефективне правосуддя є однією із визначальних складових системи захисту прав людей у демократичних країнах.
Київський науково-дослідний інститут судових експертиз

Директор: Рувін Олександр Григорович

Поштова адреса: 03057, м. Київ, вул. Смоленська, 6

Kyiv Research Institute of Forensic Expertise

Director: Ruvin Oleksandr

Mailling address: 03057, City of Kyiv Smolenska Street, 6