Київський науково-дослідний інститут судових експертиз
03057, м. Київ, вул. Смоленська, 6
Телефон:(044) 200-29-10
Для ЗМІ:[email protected]

Участь Кропивницького відділення КНДІСЕ в II-ій Міжнародній науково-практичній конференції «Актуальні питання права та соціально-економічних відносин»

25 жовтня 2019

Фахівці Кропивницького відділення Київського науково-дослідного інституту судових експертиз Міністерства юстиції України стали учасниками II-ї Міжнародної науково-практичної конференції «Актуальні питання права та соціально-економічних відносин».

Захід було організовано Кіровоградським інститутом розвитку людини Відкритого міжнародного університету розвитку людини «Україна» з нагоди відзначення 20-ї річниці існування.

Метою конференції організатори визначили обговорення проблем теорії та практики юридичної науки, а також соціально-економічних відносин в умовах викликів сучасного суспільства для розробки науково обґрунтованих рекомендацій щодо розвитку правових засад держави, відновлення й підтримання високої якості економічного, здоров'язбережувальний, управлінського та культурного потенціалу. Крім того, йшлося про узагальнення напрацювань фахівців з актуальних питань у галузях сучасного права, фінансів, менеджменту, фізичної реабілітації, документознавства щодо перспектив в юриспруденції, економіці, управлінні, суспільному розвитку.

Як відзначив завідувач Кропивницького відділення Київського НДІСЕ Костянтин Лагода, співпраця з колегами дозволяє розширити можливості реалізації судово-експертної діяльності. Адже певними спеціальними знаннями можуть володіти не лише судові експерти, але форми використання таких знань будуть різними.

Учасниками зустрічі також стали представники Барановичського державного університету ‒ вищого навчального закладу Білорусі в місті Барановичі Брестської області.

В рамках роботи конференції учасники обговорили:

  • Актуальні проблеми цивільного, адміністративного та фінансового права
  • Актуальні теорії, історії держави та права та міжнародного права Актуальні проблеми кримінального права, кримінології, кримінального процесу та криміналістики
  • Соціально-економічний розвиток України: економічний, історичний, етнокультурний та здоров'язбережувальний аспекти.
  • Стратегічні аспекти розвитку вітчизняних підприємств в умовах євроінтеграції та глобалізації.
  • Сучасні моделі, стратегії, технології менеджменту.
  • Моделювання та проєктування процесів управління з використанням інформаційних технологій.
  • Фінансовий механізм забезпечення соціально-економічного розвитку країни.

Завершальним етапом конференції стало нагородження учасників пам’ятними сертифікатами.Київський науково-дослідний інститут судових експертиз

Директор: Рувін Олександр

Поштова адреса: 03057, м. Київ, вул. Смоленська, 6

Kyiv Research Institute of Forensic Expertise

Director: Ruvin Oleksandr

Mailling address: 03057, City of Kyiv Smolenska Street, 6