Київський науково-дослідний інститут судових експертиз
03057, м. Київ, вул. Смоленська, 6
Телефон:(044) 200-29-10
Для ЗМІ:[email protected]

​Участь Київського НДІСЕ в конференції «Актуальні питання судово-експертної діяльності: становлення – розвиток – здобутки»

13 червня 2019

Директор Київського науково-дослідного інституту судових експертиз Міністерства юстиції України Олександр Рувін та завідувач відділу досліджень проектної документації у будівництві КНДІСЕ Олексій Командиров взяли участь у міжнародній науково-практичній конференції Актуальні питання судово-експертної діяльності: становлення – розвиток здобутки».

Ініціатором та організатором заходу виступив Одеський науково-дослідний інститут судових експертиз. Запрошеними учасниками стали представники Міністерства юстиції України, представники органів державної влади та місцевого самоврядування, представники вищих закладів освіта, колеги з науково-дослідних установ та інші профільні фахівці у галузі судової експертизи.

В рамках пленарних засідань учасники обговорили актуальні питання розвитку судової експертизи в Україні, міжнародне співробітництво в рамках європейських проектів, а також особливості проведення різноманітних видів судових експертиз.

Доповідачі представили учасникам наступні теми:

  • «Особливості та відмінності понять «комплексна експертиза» та «комплекс експертиз»»;
  • «Встановлення технічного стану рухомого складу за матеріалами, наданими експерту на дослідження»;
  • «Застосування технології радіочастотної ідентифікації, як способу електронного захисту документів, що посвідчують особу»;
  • «Актуальні питання судової експертизи відео-, звукозапису в сучасному розвитку технічних засобів»;
  • «Процесуальні питання судової експертизи в адміністративному судочинстві»;
  • «Деякі проблемні питання застосування нових норм з питань призначення та проведення судової експертизи» тощо.

За словами директора Київського НДІСЕ Олександра Рувіна відповідні науково-практичні зустрічі сприятимуть налагодженню міжвідомчої та міжнародної комунікації фахівців експертних установ, вдосконаленню нормативно-правового регулювання судово-експертної діяльності та створенню умов для належного та ефективного експертного забезпечення правосуддя.
Київський науково-дослідний інститут судових експертиз

Директор: Рувін Олександр Григорович

Поштова адреса: 03057, м. Київ, вул. Смоленська, 6

Kyiv Research Institute of Forensic Expertise

Director: Ruvin Oleksandr

Mailling address: 03057, City of Kyiv Smolenska Street, 6