Київський науково-дослідний інститут судових експертиз
03057, м. Київ, вул. Смоленська, 6
Телефон:(044) 200-29-10
Для ЗМІ:[email protected]

Участь Київського НДІСЕ у засіданні робочої групи Європейської мережі судово-експертних установ (ENFSI) з аналізу дорожньо-транспортних пригод

07 жовтня 2019

Завідувач відділу автотехнічних видів досліджень Київського науково-дослідного інституту судових експертиз Міністерства юстиції України Павло Борщевський взяв участь у засіданні робочої групи Європейської мережі судово-експертних установ (ENFSI) з аналізу дорожньо-транспортних пригод.

Нагадаємо, у травні 2017 року Київський НДІСЕ став першою експертною установою системи Міністерства юстиції України, що увійшла до найбільшої мережі експертних установ Європи. Нині експерти КНДІСЕ систематично беруть участь у засіданнях тематичних робочих груп.

Під час чергової зустрічі експертів з аналізу дорожньо-транспортних пригод було обговорено питання обміну інформацією про комп’ютерне програмне забезпечення та інше обладнання, що використовується для реконструкції дорожньо-транспортних пригод, а також рекомендовано його найкращі варіанти.

Учасники робочої групи планували майбутню співпрацю щодо розроблення стандартів компетентності (кваліфікації) як для слідчих поліції ДТП, так і для криміналістів, які працюють над реконструкцією дорожньо-транспортних пригод; обмінювалися інформацією щодо результатів поточних досліджень та корисних наукових матеріалів.

Крім того, порядок денний охопив обговорення краш-тестів, навчань та тестів для підвищення компетентності та надання допомоги в процесі акредитації. Йшлося також про встановлення зв’язків між експертами з реконструкції дорожньо-транспортних пригод.

Завершальною стала тема проведення міжнародної науково-практичної конференції «Актуальні проблеми судово-експертної діяльності. Сучасні проблеми, тенденції і перспективи розвитку криміналістики й судової експертизи», обговорення результатів роботи конференції.Київський науково-дослідний інститут судових експертиз

Директор: Рувін Олександр Григорович

Поштова адреса: 03057, м. Київ, вул. Смоленська, 6

Kyiv Research Institute of Forensic Expertise

Director: Ruvin Oleksandr

Mailling address: 03057, City of Kyiv Smolenska Street, 6