Київський науково-дослідний інститут судових експертиз
03057, м. Київ, вул. Смоленська, 6
Телефон:(044) 200-29-10
Для ЗМІ:[email protected]

Участь Київського НДІСЕ у семінарі «Кращі практики та практичні аспекти управління галузевими питаннями в європейській практиці»

23 січня 2019

Головний судовий експерт сектору сертифікації та менеджменту якості досліджень Київського науково-дослідного інституту судових експертиз Володимир Назаров став учасником міжнародного семінару «Кращі практики та практичні аспекти управління галузевими питаннями в європейській практиці».

Захід відбувся під головуванням та на базі Державного підприємства «Український науково-дослідний і навчальний центр проблем стандартизації, сертифікації та якості».

На порядок денний було винесено питання спеціалізованої (галузевої) стандартизації у державах-членах ЄС: прийняття та застосування стандартів, розроблених спеціалізованими (галузевими) міжнародними та регіональними організаціями.

Головним спікером зустрічі став член Ради Міжнародної організації зі стандартизації, Голова Правління Болгарського інституту стандартизації Івелін Буров.

Іноземний експерт обговорив з українськими колегами питання організації, координації діяльності та шляхи вдосконалення національних технічних комітетів зі стандартизації. Також до відома учасників було доведено актуальні зміни та основи Національних правил процедури щодо організації роботи та фінансування ТК в національних органах стандартизації (НОС), членах Європейського комітету зі стандартизації (CEN).

Окремою дискусійною темою було розглянуто питання стандартів Codex Alimentarius, ICAO та ВОЗ.Київський науково-дослідний інститут судових експертиз

Директор: Рувін Олександр Григорович

Поштова адреса: 03057, м. Київ, вул. Смоленська, 6

Kyiv Research Institute of Forensic Expertise

Director: Ruvin Oleksandr

Mailling address: 03057, City of Kyiv Smolenska Street, 6