Київський науково-дослідний інститут судових експертиз
03057, м. Київ, вул. Смоленська, 6
Телефон:(044) 200-29-10
Для ЗМІ:[email protected]

Участь фахівців Київського НДІСЕ у VI Міжнародному форумі з інтелектуальної власності

05 червня 2019

Експерти відділу товарознавчих досліджень та досліджень об’єктів інтелектуальної власності Київського науково-дослідного інституту судових експертиз під керівництвом очільника відділу Інни Голови взяли участь у роботі VI Міжнародного форуму з інтелектуальної власності (VI Intellectual Property Forum).

Захід традиційно служить дискусійним майданчиком для експертів у сфері захисту IP, адже належний захист інтелектуальної власності - це показник розвитку суспільства.

Заходи Форуму включали тематичні секційні засідання з проблематики у сфері авторського права, промислової власності, правової охорони товарних знаків, колективного управління правами, ефективності правового регулювання суперечок щодо інтелектуальних прав, питань форм і сфер інтелектуальної діяльності.

  • Сесія 1 – IP в Україні. Погляд зсередини, або вся правда від інсайдерів
  • Сесія 2 – Вплив інституційних змін на захист прав
  • Сесія 3 – Стратегічний розвиток IP в Україні
  • Сесія 4 – Паралельні секції: авторське право і суміжні права; патентування; торгові марки та географічні позначення
  • Сесія 5 – «Інтелектуальна» підтримка технічного прогресу

У кожній сесії були представлені тематичні доповіді спікерів, якими виступили керівники найбільших IP-практик в Україні та світі. Загалом учасники заслухали понад 30 лекцій та обговорили питання захисту прав інтелектуальної власності на кордоні, виявлення та реагування на порушення прав інтелектуальної власності, формули динамічного розвитку IP та українських реалій, тенденції розвитку технологій, право інтелектуальної власності в AR / VR, право IP та штучний інтелект (patenting AI) тощо.

Як зазначили учасники форуму від Київського науково-дослідного інституту судових експертиз, участь у подібних заходах сприятиме підвищенню професійного рівня експертів та обізнаності в сучасних тенденціях розвитку інтелектуальної власності в Україні.Київський науково-дослідний інститут судових експертиз

Директор: Рувін Олександр Григорович

Поштова адреса: 03057, м. Київ, вул. Смоленська, 6

Kyiv Research Institute of Forensic Expertise

Director: Ruvin Oleksandr

Mailling address: 03057, City of Kyiv Smolenska Street, 6