Київський науково-дослідний інститут судових експертиз
03057, м. Київ, вул. Смоленська, 6
Телефон:(044) 200-29-10
Для ЗМІ:[email protected]

Участь експертів Київського науково-дослідного інституту судових експертиз (КНДІСЕ) у вебінарі «Законодавство ЄС і розроблення профілів синтетичних наркотиків та інших методів в області боротьби з незаконним обігом наркотичних засобів»

10 вересня 2020

Експерти відділу дослідження матеріалів, речовин та виробів лабораторії криміналістичних видів досліджень КНДІСЕ 8-9 вересня поточного року взяли участь у вебінарі з питань законодавства Європейського Союзу, розроблення профілів синтетичних наркотичних засобів та інших методів у сфері протидії наркоторгівлі. Захід відбувся у форматі онлайн-зустрічі в рамках проекту «Дія – ЄС : заходи ЄС з питань протидії наркотикам та організованій злочинності».

Обговорювались особливості законодавства Європейського Союзу у сфері протидії незаконному обігу наркотиків, проблеми своєчасної ідентифікації нових синтетичних психотропних речовин, впровадження профілювання наркотичних засобів і психотропних речовин (далі ‒ НПР), інші актуальні питання, спільні для експертів різних країн Євросоюзу.

Учасники заходу позитивно оцінили значення наказу Міністерства охорони здоров’я України «Про деякі питання віднесення засобів і речовин до аналогів наркотичних засобів і психотропних речовин» №715 від 03.04.2019, який надає можливість відповідним, перш за все, правоохоронним органам своєчасно протидіяти незаконному обігу нових синтетичних НПР.

Захід сприятиме укріпленню міжнародного співробітництва вітчизняних та зарубіжних експертів і науковців, дозволить своєчасно напрацьовувати зміни до чинного законодавства у сфері обігу наркотиків.

Київський науково-дослідний інститут судових експертиз

Директор: Рувін Олександр Григорович

Поштова адреса: 03057, м. Київ, вул. Смоленська, 6

Kyiv Research Institute of Forensic Expertise

Director: Ruvin Oleksandr

Mailling address: 03057, City of Kyiv Smolenska Street, 6