Київський науково-дослідний інститут судових експертиз
03057, м. Київ, вул. Смоленська, 6
Телефон:(044) 200-29-10
Для ЗМІ:[email protected]

​У Всесвітній день боротьби з тютюнопалінням експерти Київського НДІСЕ розповіли про перевірку тютюнових виробів та дослідження відповідної контрафактної продукції

31 травня 2019

Всесвітній день боротьби з тютюнопалінням було встановлено у 1987 році Всесвітньою організацією охорони здоров'я і нині він відзначається 31 травня кожного року. В цей день по світу проходять антитютюнові акції.

У свою чергу експерти Київського науково-дослідного інституту судових експертиз Міністерства юстиції України роблять значний внесок у боротьбу з незаконним виробництвом та поширенням тютюнових виробів. Адже не секрет, що шкода здоров’ю від паління збільшується в рази, коли споживачі отримують контрафактні підробки.

Експерти Київського науково-дослідного інституту судових експертиз в рамках експертизи матеріалів, речовин та виробів проводять повне дослідження тютюнових виробів, починаючи з контролю якості використовуваної сировини та матеріалів і закінчуючи визначенням відповідності випущеного продукту споживчим характеристикам.

Важливими етапами експертизи якості тютюнових виробів є експертна оцінка їх споживчих властивостей, безпечності споживання, відповідність нормативним документам за органолептичними та фізико-хімічними показниками, умовам договорів, за якими вони закуповувались тощо.

Також варто зауважити, що Київський НДІ судових експертиз єдина установа нашої держави, яка проводить дослідження обладнання нелегальних лабораторій, які виготовляють наркотики та тютюнові вироби.Київський науково-дослідний інститут судових експертиз

Директор: Рувін Олександр Григорович

Поштова адреса: 03057, м. Київ, вул. Смоленська, 6

Kyiv Research Institute of Forensic Expertise

Director: Ruvin Oleksandr

Mailling address: 03057, City of Kyiv Smolenska Street, 6