Київський науково-дослідний інститут судових експертиз
03057, м. Київ, вул. Смоленська, 6
Телефон:(044) 200-29-10
Для ЗМІ:[email protected]

У Київському НДІСЕ відбувся семінар-навчання «Організація та проведення робіт з національної стандартизації у сфері судово-експертного забезпечення правосуддя України»

08 лютого 2019

У Київському науково-дослідному інституті судових експертиз відбувся міжвідомчий семінар-навчання на тему «Організація та проведення робіт з національної стандартизації у сфері судово-експертного забезпечення правосуддя України».

Захід відбувся за спільної організації Київського НДІСЕ та ДП «Український науково-дослідний і навчальний центр проблем стандартизації, сертифікації та якості».

Метою зустрічі стало обговорення питань стандартизації судової експертизи та судово-експертної діяльності. В рамках лекційних занять слухачі прослухали доповіді наступних тематичних блоків:

  • Особливості проведення робіт з національної стандартизації у сфері судово-експертного забезпечення правосуддя України;
  • Порядок (правила та методи) прийняття міжнародних та регіональних нормативних документів;
  • Розроблення національних нормативних документів: зміст, структура, оформлення.

До участі було запрошено фахівців експертних установ Міністерства юстиції України, Міністерства внутрішніх справ України, Служби безпеки України, Державної фіскальної служби України, Державної прикордонної служби України, Національної поліції України, Національної академії внутрішніх справ, Академії прокуратури та інших відомств.

Київський науково-дослідний інституту судових експертиз

Директор: Рувін Олександр Григорович

Поштова адреса: 03057, м. Київ, вул. Смоленська, 6

Kyiv Research Institute of Forensic Expertise

Director: Ruvin Oleksandr

Mailling address: 03057, City of Kyiv Smolenska Street, 6