Київський науково-дослідний інститут судових експертиз
03057, м. Київ, вул. Смоленська, 6
Телефон:(044) 200-29-10
Для ЗМІ:[email protected]

​У Київському НДІСЕ відбулося засідання секції судової будівельно-технічної та земельно-технічної експертизи

22 листопада 2017

У Київському науково-дослідному інституті судових експертиз відбулося засідання секції судової будівельно-технічної та земельно-технічної експертизи. До участі було запрошено представників Київського, Харківського, Одеського, Дніпропетровського та Донецького науково-дослідних інститутів судових експертиз Міністерства юстиції України.

Впродовж двох робочих днів представники запрошених установ аналізували поточний стан та перспективи розвитку судової будівельно-технічної та земельно-технічної експертизи, а також експертизи з питань землеустрою.

Учасники обговорили результати проведення особливо складних і нетипових експертиз, а також рецензування висновків експертиз, наданих науково-дослідним установам судових експертиз відповідно до плану рецензування експертних висновків Міністерства юстиції України на 2017 рік.

В рамках заходу було розглянуто матеріали науково-дослідних робіт (пояснювальні записки та технічні завдання), які нині знаходяться на виконанні та ті, що пропонуються для включення до тематичного плану на 2018 рік.

Завершальною частиною засідання стало обговорення та погодження плану роботи секції судової будівельно-технічної та земельно-технічної експертизи на 2018 рік.


Київський науково-дослідний інституту судових експертиз

Директор: Рувін Олександр Григорович

Поштова адреса: 03057, м. Київ, вул. Смоленська, 6

Kyiv Research Institute of Forensic Expertise

Director: Ruvin Oleksandr

Mailling address: 03057, City of Kyiv Smolenska Street, 6