Київський науково-дослідний інститут судових експертиз
03057, м. Київ, вул. Смоленська, 6
Телефон:(044) 200-29-10
Для ЗМІ:[email protected]

У Київському НДІСЕ підписали договір про співпрацю з Академією пенітенціарної служби Міністерства юстиції України

27 грудня 2018

Директор Київського науково-дослідного інституту судових експертиз Міністерства юстиції України Олександр Рувін та проректор Академії пенітенціарної служби Міністерства юстиції України Станіслав Чебоненко від імені установ підписали договору про співпрацю.

Відповідна ініціатива сприятиме реалізації спільної науково-практичної діяльності та освітянських заходів у сфері захисту прав людини за умов реформування пенітенціарної системи та розвитку судово-експертної діяльності.

У ході зустрічі проректор Академії пенітенціарної служби Міністерства юстиції України Станіслав Чебоненко від імені керівництва висловив щиру вдячність за сприяння у відвідуванні музею та експертних лабораторій Київського науково-дослідного інституту судових експертиз курсантами Академії.

Під час візиту до КНДІСЕ курсанти Академії мали можливість оглянути експозиції музею Київського НДІСЕ де понад 105-річна історія існування судової експертизи представлена у вигляді криміналістичної техніки, реальних речових доказів, документів, висновків судових експертиз минулого століття та макетів досліджуваних експертами об’єктів.

Крім того, вихованці Академії мали можливість особисто поспілкуватись з експертами лабораторії криміналістичних видів досліджень КНДІСЕ, дізнатись про особливості проведення психологічних, відео- та фототехенічних досліджень, технічних досліджень документів, досліджень матеріалів, речовин та виробів.Київський науково-дослідний інститут судових експертиз

Директор: Рувін Олександр Григорович

Поштова адреса: 03057, м. Київ, вул. Смоленська, 6

Kyiv Research Institute of Forensic Expertise

Director: Ruvin Oleksandr

Mailling address: 03057, City of Kyiv Smolenska Street, 6