Київський науково-дослідний інститут судових експертиз
03057, м. Київ, вул. Смоленська, 6
Телефон:(044) 200-29-10
Для ЗМІ:[email protected]

У Хмельницькому відділенні КНДІСЕ відбулася робоча зустріч керівництва з представниками органів державної влади

02 квітня 2018

Радник Міністра юстиції України, народний депутат України Ігор Алексєєв в рамках робочої поїздки на Хмельниччину відвідав Хмельницьке відділення Київського науково-дослідного інституту судових експертиз.

На базі відділення відбулася зустріч Ігоря Алексєєва з начальником Головного територіального управління юстиції у Хмельницькій області Віктором Худняком та завідувачем Хмельницького відділення КНДІСЕ Анатолієм Поплавським.

Під час візиту учасники обговорили актуальні питання судово-експертної діяльності, а також запланували проведення спільних заходів щодо сприяння у виконанні завдань, покладених на структурні підрозділи, зокрема, й експертні установи Міністерства юстиції України.

Судові експерти Хмельницького відділення Київського НДІСЕ ознайомили гостей з особливостями робочого процесу, розповіли про сучасні методи дослідження та нові види судових експертиз, які виникають у відповідь на потреби суспільства. Крім того, мова йшла про перспективи розвитку галузі судово-експертної діяльності в рамках розширення міжнародного співробітництва.

У прикінцевому слові завідувач Хмельницького відділення КНДІСЕ Анатолій Поплавський висловив вдячність за увагу представників органів державної влади до діяльності судових експертів, а також розуміння та сприяння у вирішенні проблемних питань, продовження плідної співпраці.Київський науково-дослідний інститут судових експертиз

Директор: Рувін Олександр Григорович

Поштова адреса: 03057, м. Київ, вул. Смоленська, 6

Kyiv Research Institute of Forensic Expertise

Director: Ruvin Oleksandr

Mailling address: 03057, City of Kyiv Smolenska Street, 6