Київський науково-дослідний інститут судових експертиз
03057, м. Київ, вул. Смоленська, 6
Телефон:(044) 200-29-10
Для ЗМІ:[email protected]

Студенти Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут ім. І. Сікорського» завершили виробничу практику в Київському НДІСЕ

13 червня 2017

Київський науково-дослідний інститут судових експертиз продовжує співпрацю з українськими та зарубіжними партнерами. Нещодавно, студенти Факультету соціології і права Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут ім. Ігоря Сікорського» пройшли виробничу практику в Київському НДІСЕ на підставі договору про співробітництво.

Студенти напряму підготовки «Правознавство», мали змогу ознайомитися зі структурою, нормативно-правовою базою діяльності інформаційно-довідковим фондом Київського НДІ судових експертиз.

Впродовж виробничої практики студенти надавали посильну допомогу у формуванні експозиції інформаційно-довідкового фонду інституту, сортуванні архівних проваджень, листуванні у наглядових провадженнях інституту, а також на практиці ознайомилися зі значними обсягами документів, фондів інституту, і занурились у повсякденну роботу з документування судово-експертної діяльності установи.

Загалом виробнича практика пройшла вдало. 13 червня 2017 року розпочато захист її результатів у Національному технічному університеті України «Київський політехнічний інститут ім. Ігоря Сікорського».

Бажаємо успіхів теперішнім практикантам і майбутнім колегам на шляху до служіння правосуддю держави.Київський науково-дослідний інституту судових експертиз

Директор: Рувін Олександр Григорович

Поштова адреса: 03057, м. Київ, вул. Смоленська, 6