Київський науково-дослідний інститут судових експертиз
03057, м. Київ, вул. Смоленська, 6
Телефон:(044) 200-29-10
Для ЗМІ:[email protected]

Студенти КНУ ім. Тараса Шевченка відвідали музей Київського НДІ судових експертиз

22 листопада 2018

Студенти 4-го курсу юридичного факультету Київського національного університету імені Тараса Шевченка відвідали музей Київського науково-дослідного інституту судових експертиз.

Під час екскурсії студенти мали можливість детальніше ознайомитися з історією Київського НДІСЕ, якому 4 липня 2018 року виповнилось 105 років.

Про заснування Київського кабінету науково-судової експертизи відвідувачам музею розповіла старший науковий співробітник Відділу науково-методичної, редакційно-видавничої діяльності та міжнародного співробітництва КНДІСЕ Юлія Форіс.

«Гортаючи сторінки історії, стає зрозуміло, що пройдений тернистий шлях був роками пошуків і самовідданої праці експертів, створення науково обґрунтованого важеля у встановленні істини в справі правосуддя. 4 липня 1913 року, під час рейду в одному з балтійських портів на яхті «Штандарт», на оригіналі прийнятого Державною радою та Державною думою Російської імперії закону «Про заснування Кабінетів науково-судової експертизи в містах Москві, Києві та Одесі» Імператор Микола ІІ написав «Быть по сему». Так було започатковано судово-експертну діяльність в Україні та найстаріші експертні установи на теренах України», – зазначила Юлія Форіс.

Особливий інтерес у гостей викликала інформація про міжнародне співробітництво Київського НДІСЕ щодо проведення міжнародних судових експертиз, спільне проведення експертних досліджень щодо авіакатастрофи малайзійського боїнга «MH-17», боротьби з кіберзлочинністю, сучасних психологічних досліджень та використання комп’ютерного поліграфа.

Загалом зустріч залишила в екскурсантів позитивні враження та нові знання про судово-експертну діяльність нашої держави.
Київський науково-дослідний інститут судових експертиз

Директор: Рувін Олександр Григорович

Поштова адреса: 03057, м. Київ, вул. Смоленська, 6

Kyiv Research Institute of Forensic Expertise

Director: Ruvin Oleksandr

Mailling address: 03057, City of Kyiv Smolenska Street, 6