Київський науково-дослідний інститут судових експертиз
03057, м. Київ, вул. Смоленська, 6
Телефон:(044) 200-29-10
Для ЗМІ:[email protected]

Студенти Київського національного університету імені Тараса Шевченка відвідали музей Київського НДІСЕ

04 квітня 2018

Студенти юридичного факультету Київського національного університету імені Тараса Шевченка відвідали музей Київського науково-дослідного інституту судових експертиз Міністерства юстиції України.

Екскурсію для відвідувачів провела науковий співробітник Відділу організації науково-дослідних робіт забезпечення діяльності Вченої ради та редакційно-видавничої діяльності КНДІСЕ Юлія Форіс.

Фахівець КНДІСЕ розповіла гостям про історію виникнення судово-експертних установ сучасної України, біографії та життєвий шлях видатних діячів, які стали основоположниками криміналістичної науки, цікаві факти проведення резонансних судових експертиз минулого та сьогодення.

Студенти поглибили практичні знання з криміналістики, зауваживши, що це одна з небагатьох юридичних наук, яку по праву можна назвати наукою про розкриття злочинів. Саме вона дає ключ до пізнання і дослідження події злочину, визначення її механізму, а також встановлення безпосередніх суб'єктів і об'єктів матеріального середовища, котрі беруть у ній участь.

Також студенти КНУ імені Тараса Шевченка дізнались про роль судових експертів у системі правосуддя, особливості роботи фахівців Київського науково-дослідного інституту судових експертиз, різні види судових експертиз та експертних досліджень.Київський науково-дослідний інститут судових експертиз

Директор: Рувін Олександр Григорович

Поштова адреса: 03057, м. Київ, вул. Смоленська, 6

Kyiv Research Institute of Forensic Expertise

Director: Ruvin Oleksandr

Mailling address: 03057, City of Kyiv Smolenska Street, 6