Київський науково-дослідний інститут судових експертиз
03057, м. Київ, вул. Смоленська, 6
Телефон:(044) 200-29-10
Для ЗМІ:[email protected]

Щиро вітаємо з наступаючими зимовими святами!

31 грудня 2017

Дорогі колеги!

Прийміть найщиріші вітання з Новим роком та Різдвом Христовим!

Завершується сімнадцятий рік XXI-го століття. Він був непростим, але труднощі спонукають нас завзятіше рухатися вперед. Спільними зусиллями ми демонструємо видимі результати, такі як членство в Європейській мережі судово-експертних установ ENFSI, понад 40 тисяч виконаних судових експертиз та експертних досліджень, активна наукова і методична робота, вдосконалення матеріально-технічної бази до сучасного інноваційного рівня.

Крок за кроком ми продовжуємо будувати судово-експертну систему європейського рівня, так щоб українські фахівці були знаними й визнаними професіоналами на світовій арені.

Напередодні різдвяних свят нас об'єднує давня, добра традиція зустрічати Новий рік – час, коли не лише діти, а кожен з нас, незалежно від віку, вірить у диво.

Нехай забудуться всі мрії, чисті помисли і добрі наміри. Щоб у кожному домі панували радість і любов, незалежними були думки, впевненими рішення і переконання.

Бажаємо усім розпочати Новий рік з любов'ю і вдячністю до ближніх, повагою до колег, цінністю дружби, захисту правди та збереженням миру.

Щасливого Нового року, теплого Різдва та веселих свят!


З найкращими побажаннями,

Олександр Рувін