Київський науково-дослідний інститут судових експертиз
03057, м. Київ, вул. Смоленська, 6
Телефон:(044) 200-29-10
Для ЗМІ:[email protected]

Щиро вітаємо з Днем працівників освіти України!

06 жовтня 2019

Колектив Київського науково-дослідного інституту судових експертиз Міністерства юстиції України на чолі з директором Олександром Рувіним щиро вітає усіх причетних з Днем працівників освіти України!

Ми висловлюємо велику шану та повагу усім освітянам, адже без Вашого професійного внеску, наснаги до роботи, не було б можливим успішне та щасливе майбутнє нашої держави.

Освіта і наука невід’ємні складові успішного розвитку суспільства. Враховуючи плідну співпрацю Київського НДІСЕ з провідними українськими закладами вищої освіти, ми пишаємося сьогоденням і прагнемо вдосконалення у майбутньому. Всіх нас об’єднує одна з головних цілей спільної праці – розвиток наукових знань, збереження та примноження моральних і духовних цінностей громадянина, його особистий розвиток та реалізація.

Київський НДІСЕ пишається своїми мудрими та професійними вчителями. Наукова думка в Інституті вже розвивається понад 105 років. Підтримуючи флешмоб Міністра освіти та науки України Ганни Новосад #ДякуюВчителю, ми в котре звеличуємо пам'ять і дякуємо таким великим вчителям, вченим і науковцям Київського науково-дослідного інституту судових експертиз, як Михайло Якович Сегай, Віталій Костянтинович Лисиченко, Софія Абрамівна Ципенюк, Ісаак Якович Фрідман, Віктор Євгенович Бергер та багатьох інших видатних вчителів.

Шановні працівники освіти! Бажаємо Вам міцного здоров’я, життєвої сили, енергії та наснаги для досягнення нових успіхів у професійній діяльності! Нехай над Вами завжди сяє зірка людської вдячності всіх тих, кому Ви допомогти в самостійному житті й кому дали найнеобхідніше – знання. Невичерпної наснаги й оптимізму у помислах і справах, добробуту, життєдайної сили та безхмарних, мирних, світлих днів!

З професійним святом!Київський науково-дослідний інститут судових експертиз

Директор: Рувін Олександр Григорович

Поштова адреса: 03057, м. Київ, вул. Смоленська, 6

Kyiv Research Institute of Forensic Expertise

Director: Ruvin Oleksandr

Mailling address: 03057, City of Kyiv Smolenska Street, 6