Київський науково-дослідний інститут судових експертиз
03057, м. Київ, вул. Смоленська, 6
Телефон:(044) 200-29-10
Для ЗМІ:[email protected]

Щиро вітаємо Вінницьке та Черкаське відділення Київського НДІСЕ з 21-річчям!

13 травня 2019

Колектив Київського науково-дослідного інституту судових експертиз на чолі з Директором Олександром Рувіним щиро вітають фахівців Вінницького та Черкаського відділень 21-річчям існування!

З моменту створення та вже 21 рік поспіль покоління співробітників відділень на високому професійному рівні забезпечують потреби правосуддя у використанні спеціальних знань.

В’ячеслав Криловський, завідувач Вінницького відділення КНДІСЕ та Антоніна Єфіменко, завідувач Черкаського відділення КНДІСЕ очолюють потужні колективи, які активно проводять науково-дослідну та експертну діяльність, беруть участь в українських та міжнародних конференціях, брифінгах і круглих столах, використовують найкращі досягнення науки й техніки в судово-експертній діяльності.

Шановні колеги, щиро вітаємо Вас із ювілеєм! Судово-експертна діяльність має неоціненне значення для розвитку нашої країни. Бажаємо Вам не зупинятися на досягнутому, слідувати найвищим стандартам в роботі та успішно розвиватися у відповідності останнім вимогам часу. Зичимо Вам добра і злагоди, щастя і міцного здоров’я, творчої наснаги та професійного зростання.

Добробуту Вам та Вашим сім’ям!Київський науково-дослідний інститут судових експертиз

Директор: Рувін Олександр Григорович

Поштова адреса: 03057, м. Київ, вул. Смоленська, 6

Kyiv Research Institute of Forensic Expertise

Director: Ruvin Oleksandr

Mailling address: 03057, City of Kyiv Smolenska Street, 6