Київський науково-дослідний інститут судових експертиз
03057, м. Київ, вул. Смоленська, 6
Телефон:(044) 200-29-10
Для ЗМІ:[email protected]

Семінар «Дослідження обставин пожеж, пов’язаних з техногенними явищами»

18 лютого 2019

У Київському науково-дослідному інституті судових експертиз Міністерства юстиції України провели внутрішній науково-практичний семінар на тему «Дослідження обставин пожеж, пов’язаних з техногенними явищами».

Захід відбувся за участі фахівців Відділу досліджень з питань безпеки життєдіяльності, пожежно-технічних та електротехнічних досліджень Лабораторії інженерно-технічних видів досліджень Київського НДІСЕ, а також представників Вінницького, Житомирського, Черкаського відділень.

Експерти обговорили актуальні питання дослідження обставин пожеж, пов’язаних з техногенними явищами. Семінар було проведено на прикладі розгляду реальних подій нещасних випадків.

Зокрема, одна з подій трапилася в районному адміністративному центрі та стала причиною загибелі людини. Пожежно-технічну експертизу у даній справі було призначено після трьох років з моменту трагедії, а за результатами проведення невідкладних слідчих дій були зафіксовані не всі обставини. Попри все, комісія експертів на основі наявних матеріалів склала висновки, які надали можливість суду об’єктивно розібратись в обставинах настання нещасного випадку та прийняти відповідне рішення.

Крім того, на семінарі було обговорено пропозиції з проведення науково-дослідних робіт на 2020-2021 роки, які будуть розглянуті на засіданні Вченої Ради Київського НДІСЕ та засіданні весняної секції НКМР з проблем судової пожежно-технічної експертизи.Київський науково-дослідний інституту судових експертиз

Директор: Рувін Олександр Григорович

Поштова адреса: 03057, м. Київ, вул. Смоленська, 6

Kyiv Research Institute of Forensic Expertise

Director: Ruvin Oleksandr

Mailling address: 03057, City of Kyiv Smolenska Street, 6