Київський науково-дослідний інститут судових експертиз
03057, м. Київ, вул. Смоленська, 6
Телефон:(044) 200-29-10
Для ЗМІ:[email protected]

Продовженням реалізації програми обміну CEPOL Exchange Programme 2019 став візит до Київського НДІСЕ колег з Республіки Вірменія

03 червня 2019

Експерти Національного бюро експертиз Республіки Вірменія прибули з візитом до Київського науково-дослідного інституту судових експертиз Міністерства юстиції.

Зустріч відбувається в рамках та за підтримки міжнародної програми CEPOL Exchange Programme 2019. Нагадаємо, раніше експерти Київського НДІСЕ знайомилися з досвідом роботи іноземних колег на базі Національного бюро експертиз.

Обмін досвіду фахівців відбувається за двома напрямками досліджень, а саме почеркознавство та пожежно-технічні дослідження.

Міжнародні ініціативи та програми CEPOL сприяють збереженню безпеки в Європі шляхом співробітництва та обміну знаннями між співробітниками правоохоронних органів та експертних установ.

CEPOL об'єднує мережу навчальних закладів для співробітників правоохоронних та експертних органів у країнах-членах ЄС та підтримує їх у забезпеченні першочергового навчання з пріоритетів безпеки, співробітництва та обміну інформацією. CEPOL також співпрацює з органами ЄС, міжнародними організаціями та третіми країнами, щоб забезпечити вирішення найбільш серйозних загроз безпеці шляхом колективного реагування.

Міжнародне співробітництво є одним з важливих напрямків діяльності Київського НДІСЕ. Розвиток міжнародних зв’язків і співробітництва здійснюється у контексті інтеграції до світової та європейської судово-експертної спільноти.

В процесі співробітництва з закордонними експертними установами здійснюється обмін планами науково-дослідних робіт і досвідом наукової роботи, сумісна розробка наукових праць, рецензування наукових праць, обмін науковою інформацією та літературою, участь у роботі наукових заходів та інше.
Київський науково-дослідний інститут судових експертиз

Директор: Рувін Олександр Григорович

Поштова адреса: 03057, м. Київ, вул. Смоленська, 6

Kyiv Research Institute of Forensic Expertise

Director: Ruvin Oleksandr

Mailling address: 03057, City of Kyiv Smolenska Street, 6