Київський науково-дослідний інститут судових експертиз
03057, м. Київ, вул. Смоленська, 6
Телефон:(044) 200-29-10
Для ЗМІ:[email protected]

Підписання договору про співробітництво з міжнародною компанією «JTI Ukraine»

03 грудня 2018

Прагнучи до повної ліквідації незаконної торгівлі тютюновими виробами в Україні, Київський науково-дослідний інститут судових експертиз в особі директора Олександра Рувіна та міжнародна компанія «JTI Ukraine» в особі генерального директора Полі Холловея підписали договір про співробітництво.

Директор КНДІСЕ Олександр Рувін, заступник директора Наталія Нестор та старший науковий співробітник Сергій Науменко провели зустріч із директором з корпоративних справ та комунікації JTI Ukraine Гінтаутасом Діргелою та менеджером із питань протидії незаконної торгівлі JTI Ukraine Андрієм Дороніним.

Підписання договору між сторонами сприятиме налагодженню та розвитку конструктивного співробітництва як важливої складової зусиль держави, бізнесу та експертної спільноти у сфері протидії незаконному виробництву та незаконному ввезенню на митну територію України тютюнових виробів, а також їх незаконному обігу в Україні.

Сторони сприятимуть вживанню спільних зусиль з метою підвищення рівня та якості виконання експертних досліджень у межах досудових розслідувань та судових проваджень за фактами незаконного виробництва тютюнових виробів, обігу незаконно вироблених та\або незаконно ввезених на митну територію України тютюнових виробів.

Укладання договору про співробітництво передбачає також створення спільної робочої групи представників Київського НДІСЕ та фахівців «JTI Ukraine», проведення семінарів, нарад, круглих столів та інших наукових заходів з актуальних питань дослідження тютюнових виробів.
Київський науково-дослідний інститут судових експертиз

Директор: Рувін Олександр Григорович

Поштова адреса: 03057, м. Київ, вул. Смоленська, 6

Kyiv Research Institute of Forensic Expertise

Director: Ruvin Oleksandr

Mailling address: 03057, City of Kyiv Smolenska Street, 6