Київський науково-дослідний інститут судових експертиз
03057, м. Київ, вул. Смоленська, 6
Телефон:(044) 200-29-10
Для ЗМІ:[email protected]

Особливості процесуального статусу судового експерта з питань інтелектуальної власності в цивільних і господарських справах

11 квітня 2019

Київський науково-дослідний інститут судових експертиз Міністерства юстиції України спільно з Науково-дослідним центром судової експертизи з питань інтелектуальної власності та Асоціацією торговельних марок провели науково-практичний семінар на тему «Особливості процесуального статусу судового експерта з питань інтелектуальної власності в цивільних і господарських справах».

Відповідна тематика була обрана з метою визначення особливостей процесуального статусу судових експертів з питань інтелектуальної власності в Україні в цивільних і господарських справах у контексті проведення судової реформи і започаткування діяльності Вищого суду з питань інтелектуальної власності.

Модератором зустрічі став директор Науково-дослідного центру судової експертизи з питань інтелектуальної власності Владислав Федоренко. Президію представили Юрій Моісеєв - директор Департаменту з питань судової роботи та банкрутства Міністерства юстиції України, Наталія Ткаченко - начальник Управління експертного забезпечення правосуддя Департаменту з питань судової роботи та банкрутства Міністерства юстиції України, Олександр Рувін - директор Київського науково-дослідного інституту судових експертиз Міністерства юстиції України, Михайло Дубинський - голова асоціації власників торговельних марок, керуючий партнер Патентно-юридичної агенції «Дубинський і Ошарова» та Ганна Бондаренко - суддя Господарського суду міста Києва.

На розгляд учасників було винесено наступні питання:

  • Стан, проблеми та перспективи розвитку судової експертизи з питань інтелектуальної власності та трансформації корпусу судових експертів в контексті судової реформи в Україні.
  • Правовий і процесуальний статус судового експерта з питань інтелектуальної власності в Україні.
  • Судовий експерт з питань інтелектуальної власності та адвокат: процесуальні моделі та етика взаємодії.
  • Особливості процесуального статусу судових експертів з питань інтелектуальної власності в цивільних справах.
  • Участь судових експертів з питань інтелектуальної власності в господарських справах.
  • Рецензування висновків судових експертів з питань інтелектуальної власності: правова реальність і міфи.
  • Перспективи розвитку судової експертизи з питань інтелектуальної власності в контексті становлення Вищого суду з питань інтелектуальної власності тощо.

В рамках загальної тематики спікери представили аудиторії доповіді на теми судової експертизи та корпусу судових експертів з питань інтелектуальної власності в Україні, особливостей процесуального статусу судового експерта, взаємодії суду та експерта у випадку призначення експертизи судом для оперативного отримання експертного висновку, ролі експертів за новими правилами процесуальних кодексів.Київський науково-дослідний інститут судових експертиз

Директор: Рувін Олександр Григорович

Поштова адреса: 03057, м. Київ, вул. Смоленська, 6

Kyiv Research Institute of Forensic Expertise

Director: Ruvin Oleksandr

Mailling address: 03057, City of Kyiv Smolenska Street, 6