Київський науково-дослідний інститут судових експертиз
03057, м. Київ, вул. Смоленська, 6
Телефон:(044) 200-29-10
Для ЗМІ:[email protected]

Міністр юстиції України Павло Петренко відвідав Київський науково-дослідний інститут судових експертиз

24 липня 2017

Міністр юстиції України Павло Петренко здійснив робочий візит до Київського науково-дослідного інституту судових експертиз. Під час зустрічі Павло Петренко ознайомився з інформаційно-довідковим фондом КНДІСЕ, який включає раритетні енциклопедичні видання, повну колекцію Міжвідомчого науково-методичного збірника «Криміналістика і судова експертиза» заснованого в 1964 році та інші книги, пов’язані з професійною діяльністю судових експертів.

Директор КНДІСЕ Олександр Рувін розповів про найпопулярніші види експертних досліджень. Це, насамперед дослідження, пов’язані з кіберзлочинністю, а також експертизи, пов’язані з використанням злочинцями шкідливого програмного забезпечення. Завідувач відділом фоноскопічних, комп’ютерно-технічних та телекомунікаційних досліджень Євген Тимко продемонстрував приклади використання сучасних інструментів для проведення відповідних видів експертиз і розповів про ряд справ виконаних спеціалістами КНДІСЕ.

У відділі дослідження матеріалів, речовин та виробів Міністр юстиції України на власні очі побачив процес роботи судових експертів щодо дослідження металів і сплавів, відповідність виявлених на предметах мікрочастинок до обставин місця події тощо.

Експерти Київського НДІСЕ проводять унікальні мистецтвознавчі експертизи. Так, до уваги Павла Петренка було представлено раритетний об’єкт дослідження – стародрук «Апостол» XVII століття. Експерти-мистецтвознавці досліджують культурно-історичну цінність подібних об’єктів, визначають їх ступінь унікальності, вартість та оригінальність, відповідають на інші профільні питання.

Після обговорення актуальних аспектів діяльності Київського науково-дослідного інституту судових експертиз та функціонування судово-експертної галузі загалом, Міністр юстиції Павло Петренко завітав до музею КНДІСЕ.

Експозиції музею присвячені сторіччю існування Інституту. Вони представляють історичні етапи розвитку установи, унікальні документи про проведення судових експертиз та біографії видатних українських науковців. У виставковій залі, зокрема, можна побачити прилади, які використовували експерти десятки років тому та досліджувані об’єкти того часу, підробки грошових купюр, фототехніку, саморобну зброю тощо.

Міністр юстиції України відзначив високий професійний рівень експертів КНДІСЕ. «Ваша діяльність сприяє розвитку правового суспільства», – написав Павло Петренко в книзі відгуків КНДІСЕ та побажав фахівцям Інституту успіхів у подальшому розвитку.Київський науково-дослідний інституту судових експертиз

Директор: Рувін Олександр Григорович

Поштова адреса: 03057, м. Київ, вул. Смоленська, 6

Kyiv Research Institute of Forensic Expertise

Director: Ruvin Oleksandr

Mailling address: 03057, City of Kyiv Smolenska Street, 6

Киевский научно-исследовательский институт судебных экспертиз

Директор: Рувин Александр Григорьевич

Почтовый адрес: 03057, г. Киев, ул. Смоленская, 6