Київський науково-дослідний інститут судових експертиз
03057, м. Київ, вул. Смоленська, 6
Телефон:(044) 200-29-10
Для ЗМІ:[email protected]

Круглий стіл «ІСТОРІЯ РОЗВИТКУ ТА СТАНОВЛЕННЯ СУДОВОЇ ЕКСПЕРТИЗИ» (присвячено 55-ій річниці з дня заснування міжвідомчого науково-методичного збірника «Криміналістика і судова експертиза» 1964 року)

10 червня 2019

Київський науково-дослідний інститут судових експертиз Міністерства юстиції України спільно з юридичним факультетом Київського національного університету ім. Тараса Шевченка провели міжвідомчий круглий стіл «Історія розвитку та становлення судової експертизи».

Захід відбувся на базі Київського національного університету ім. Тараса Шевченка та був присвячений 55-ій річниці з дня заснування міжвідомчого науково-методичного збірника «Криміналістика і судова експертиза» 1964 року.

У вітальному слові директор Київського науково-дослідного інституту судових експертиз Міністерства юстиції України Олександр Рувін зазначив, що «Міжвідомчий науково-методичний збірник «Криміналістика і судова експертиза» – це фахове видання, яке являється основним для судових експертів та криміналістів.

«Мета цього круглого столу: імплементувати наукові знання, досягнення адвокатів, юристів із практичною роботою судових експертів, криміналістів, які щоденно проводять судові експертизи. Крім того, до роботи над цим збірником долучилися і керівники та працівники установ судової експертизи інших країн. Відповідно, підвищення якості видання цього збірника дасть можливість обміну досвідом фахівців на міжнародному рівні», – зауважив Олександр Рувін.

Також очільник Київського НДІСЕ наголосив, що ювілейний збірник видання увійшов до міжнародної наукометричної бази даних «Index Copernicus», редколегія та колектив Київського НДІСЕ пишається міжнародним визнанням збірника «Криміналістика і судова експертиза» та працюватиме для його подальшої європейської популяризації.

Почесними спікерами зустрічі виступили Іван Гриценко – декан юридичного факультету Київського національного університету ім. Тараса Шевченка, доктор юридичних наук, професор, заступник головного редактора міжвідомчого науково-методичного збірника «Криміналістика і судова експертиза», Тетяна Варфоломеєва – ректор Академії адвокатури України, доктор юридичних наук, член-кореспондент Національної академії правових наук України, Заслужений юрист України; Володимир Юсупов – провідний науковий співробітник науково-дослідної лабораторії з проблем криміналістичного забезпечення та судової експертології ННІ №2 Національної академії внутрішніх справ, доктор юридичних наук, старший науковий співробітник, полковник поліції та інші спікери, які представили слухачам доповіді з актуальних питань судової експертизи, а також пригадали минулі етапи розвитку Київського НДІСЕ та видання міжвідомчого науково-методичного збірника «Криміналістика і судова експертиза».

Також до заходу долучилися викладачі та провідні наукові співробітники, професори, доценти Київського науково-дослідного інституту судових експертиз Міністерства юстиції України, Київського національного університету імені Тараса Шевченка, Академії адвокатури України, Національної академії внутрішніх справ, Національної академії прокуратури України та Національної академії правових наук.

Під час обговорення нагальних питань, які стосуються не тільки безпосередньо роботи юристів, судових експертів, криміналістів, але і підготовки майбутніх фахівців ще на етапі їхнього навчання в університетах та академіях, виникло чимало ідей, які мають на меті надати студентам можливість поспостерігати за роботою експертів КНДІСЕ, особисто долучатися до проведення експертиз, а також ознайомитися із найсучаснішим обладнанням, яке є на базі КНДІСЕ, щоб отримати більше практичних знань зі свого фаху.
Київський науково-дослідний інститут судових експертиз

Директор: Рувін Олександр Григорович

Поштова адреса: 03057, м. Київ, вул. Смоленська, 6

Kyiv Research Institute of Forensic Expertise

Director: Ruvin Oleksandr

Mailling address: 03057, City of Kyiv Smolenska Street, 6