Київський науково-дослідний інститут судових експертиз
03057, м. Київ, вул. Смоленська, 6
Телефон:(044) 200-29-10
Для ЗМІ:[email protected]

Колектив Київського науково-дослідного інституту судових експертиз щиро вітає директора Олександра Рувіна з ювілеєм!

20 липня 2019

Шановний Олександре Григоровичу!

Колектив Київського науково-дослідного інституту судових експертиз Міністерства юстиції України щиро вітає Вас з ювілеєм!

Ваше життя складно уявити без виклику, руху і пристрасті до роботи. Запалюючись лише однією ідеєю, ви неухильно рухаєтеся до своєї мети.

До таких сильних особистостей, як Ви, тягнуться, закохуються в їхню енергетику і силу духу. У Вас є та сама іскра й невгамовна жага життя, що дарують напрочуд яскраве світло.

Полум’я олімпійського вогню освітлює шлях чемпіонам, священний вогонь несе силу й благодать в серця віруючих, і лише внутрішній вогонь по-справжньому драйвить, надихає та наближає до мрії. Бережіть та прислухайтеся до свого внутрішнього вогню.

У цей святковий день, ми щиро бажаємо Вам насолоджуватися життям, не згасати й сяяти ще багато-багато життєвих років, надихати своїм прикладом наш великий колектив.

Нехай справи будуть благородними, рішення – мудрими, думки – високими, а почуття – чистими та щирими! Щоб доля подарувала Вам ще тисячі щасливих можливостей, і кожна з них була використана на всі сто відсотків!

З великою повагою

завжди Ваш колектив КНДІСЕ