Київський науково-дослідний інститут судових експертиз
03057, м. Київ, вул. Смоленська, 6
Телефон:(044) 200-29-10
Для ЗМІ:[email protected]

Керівництво Київського НДІСЕ здійснило робочий візит до Івано-франківського відділення

20 лютого 2019

Київський НДІСЕ одна з найбільших на найстаріших експертних установ системи Міністерства юстиції України. З моменту створення та до сучасного періоду існування в Інституті розвивались нові відділи та лабораторії, у відповідь на потреби суспільства створювались регіональні відділення.

У 2017 році у структурі КНДІСЕ до діючих Вінницького, Тернопільського, Чернігівського, Черкаського Житомирського та Хмельницького відділень наказом Міністерства юстиції України було приєднано Івано-Франківське, Кропивницьке та Чернівецьке відділення. За інформацією Державної служби статистики України, зона обслуговування Київського НДІСЕ охоплювала територію, на якій проживають понад 15 мільйонів осіб.

Директор Київського науково-дослідного інституту судових експертиз та заступник директора Наталія Нестор здійснили робочий візит до Івано-Франківського відділення з метою моніторингу роботи та відкриття нового приміщення відділення.

До зустрічі також було запрошено керівників Національної поліції України даного регіону, Головного управління юстиції в Івано-Франківській області, Ради адвокатів, голів суду та інших гостей заходу.

Учасники зібрання обговорили стан експертного забезпечення Івано-Франківської області, результати роботи Івано-Франківського відділення КНДІСЕ за звітний період, а також перспективи розвитку та впровадження нових експертних спеціальностей, розширення чисельності штату працівників.

За словами директора Київського НДІСЕ Олександра Рувіна, судова експертиза існує в усіх державах світу та допомагає встановити істину у справах правосуддя. Київський НДІСЕ, на часі, є однією з основних експертних українських установ, що представляє державу на міжнародній арені та докладає всіх зусиль для розвитку експертної ти науково-методичної роботи.

Завідувач Івано-Франківського відділення КНДІСЕ Анатолій Лишак наголосив, що фахівці відділення виконуватимуть такі види експертиз, які матимуть попит для людей даного регіону. «Людей на місцях переважно цікавить поділ землі, будівельні роботи, розподіл будівельних площ, сучасна екологічна експертиза. З часом екологія стане першочерговим питанням у місті Івано-Франківську та області».
Київський науково-дослідний інституту судових експертиз

Директор: Рувін Олександр Григорович

Поштова адреса: 03057, м. Київ, вул. Смоленська, 6

Kyiv Research Institute of Forensic Expertise

Director: Ruvin Oleksandr

Mailling address: 03057, City of Kyiv Smolenska Street, 6