Київський науково-дослідний інститут судових експертиз
03057, м. Київ, вул. Смоленська, 6
Телефон:(044) 200-29-10
Для ЗМІ:[email protected]

​Керівництво Київського НДІСЕ на зустрічі проекту EU-ACT

28 листопада 2018

Директор Київського науково-дослідного інституту судових експертиз Олександр Рувін та заступник директора Наталія Нестор стали учасниками зустрічі європейського Проекту Європейського Союзу «Дія-ЄС: заходи ЄС з питань протидії наркотикам та організованій злочинності, інтенсивне співробітництво та нарощування потенціалу для боротьби з організованою злочинністю у сфері наркоторгівлі вздовж героїнового маршруту».

Метою зустрічі стало налагодження співпраці між судовими лабораторіями в Україні та регіональними представниками EU-ACT в Україні. Так, до спільного обговорення актуальних проблем було залучено директорів / керівників відповідних лабораторій Міністерства юстиції України, Міністерства внутрішніх справ України, Міністерства охорони здоров'я України, Служби безпеки України та Державної податкової служби України, а також представників високого рівня з Національної поліції України, Генеральної прокуратури України, Служби безпеки України та інших зацікавлених учасників.

Одними з головних спікерів стали заступник Міністра юстиції України Світлана Глущенко, регіональний координатор Проекту EU-ACT Хосе Мануель Колодрас Лозано та заступник директора Проекту EU-ACT Мануель Лорензо.

Під час зустрічі учасники схвалили попередньо обговорені рекомендації українських та європейських експертів, що містяться в так званій «дорожній карті для лабораторій судової експертизи», які проводять дослідження наркотиків в Україні. Рекомендації було розроблено на основі попередніх оцінок лабораторій та двох проведених робочих нарад, вони містять пропозиції створення міжвідомчої робочої групи експертів з лабораторій, що спеціалізуються на аналізі наркотичних та лікарських засобів. Як було погоджено та затверджено в Спільній декларації, відповідна робоча група звітуватиме керівним міністерствам та інституціям кожного разу про прогрес, досягнутий у зв'язку з виконанням рекомендацій дорожньої карти.

Київський науково-дослідний інститут судових експертиз

Директор: Рувін Олександр Григорович

Поштова адреса: 03057, м. Київ, вул. Смоленська, 6

Kyiv Research Institute of Forensic Expertise

Director: Ruvin Oleksandr

Mailling address: 03057, City of Kyiv Smolenska Street, 6