Київський науково-дослідний інститут судових експертиз
03057, м. Київ, вул. Смоленська, 6
Телефон:(044) 200-29-10
Для ЗМІ:[email protected]

Фахівці Київського НДІСЕ здійснили робочий візит-навчання до Угорського інституту судових експертиз

17 грудня 2019

Провідний судовий експерт відділу матеріалів речовин та виробів Київського науково-дослідного інституту судових експертиз Неля Поплавська здійснила робочий візит до Угорського інституту судових експертиз (Hungarian Institute for Forensic Scieneces – HIFS).

Відрядження було організовано з метою обміну досвідом та ознайомленням з практичною експертною діяльністю відділу Експертизи з фізики та хімії Лабораторії фізичних, неорганічних аналітичних та ботанічних досліджень Угорського інституту судових експертиз.

В рамках роботи було розглянуто ідентифікаційні та діагностичні дослідження мікрочастинок скла та об’єктів ґрунтово-мінералогічного походження із використанням сучасного обладнання.

Під час теоретичних та практичних занять експерти спільно працювали з визначенням елементного складу за допомогою рентгенофлуоресцентного аналізатора TORNADO та визначенням показників заломлення за допомогою криміналістичного обладнання Foster+Freeman.

Крім того, було проведено ознайомлення із методиками визначення кількісного і якісного мінерального складу ґрунтів, отримано навички практичного застосування відповідних підходів.

Експерти обговорили та порівняли підходи щодо структури й оформлення висновків Київського НДІСЕ та Угорського інституту судових експертиз.

Загалом робота пройшла вдало й результативно, результати будуть представлені фахівцем КНДІСЕ для співробітників відділу матеріалів речовин та виробів лабораторії криміналістичних досліджень.

Київський науково-дослідний інститут судових експертиз

Директор: Рувін Олександр Григорович

Поштова адреса: 03057, м. Київ, вул. Смоленська, 6

Kyiv Research Institute of Forensic Expertise

Director: Ruvin Oleksandr

Mailling address: 03057, City of Kyiv Smolenska Street, 6