Київський науково-дослідний інститут судових експертиз
03057, м. Київ, вул. Смоленська, 6
Телефон:(044) 200-29-10
Для ЗМІ:[email protected]

Експерти Житомирського відділення Київського НДІСЕ провели практичний семінар на базі Житомирської обласної прокуратури

18 липня 2019

Фахівці Житомирського відділення Київського науково-дослідного інституту судових експертиз провели науково-практичний семінар на базі Житомирської обласної прокуратури.

Зустріч було організовано з метою обговорення актуальних питань призначення та проведення судових експертиз в рамках розслідування кримінальних проваджень.

Учасниками виступили керівники місцевих прокуратур, їх перші заступники, прокурори місцевих прокуратур – процесуальні керівники, експерти Житомирського відділення Київського НДІ судових експертиз.

Спікери окреслили своє бачення проблемних питань організації та проведення судової експертизи, які вирішуються при проведенні інженерно-екологічних, будівельно-технічних, земельно-технічних та товарознавчих видів досліджень.

Так, учасники заслухали доповідь завідувача Житомирського відділення КНДІСЕ Олега Умінського на тему «Організація проведення судових експертиз в Житомирському відділенні КНДІСЕ, основні види експертиз, які проводяться у ЖВ КНДІСЕ. Проблемні питання, які виникають при призначенні та проведенні судових експертиз в ЖВ КНДІСЕ».

З доповідями про специфіку, проблематику, нові можливості та підходи проведення судових експертиз за конкретними експертними спеціальностями виступили:

  • старший судовий експерт з товарознавчих та автотоварознавчих видів експертиз Юрій Окоча;
  • судовий експерт з екологічних видів експертиз Павло Вознюк;
  • судовий експерт з земельно-технічних видів експертиз Юрій Ревуцький;
  • судовий експерт з будівельно-технічних та будівельно-оціночних видів експертиз Ірина Ковальчук.

Друга частина заходу пройшла у формі відкритого діалогу між учасниками та спікерами, обговорювались заслухані під час доповідей питання, відбувався обмін думками та досвідом.Київський науково-дослідний інститут судових експертиз

Директор: Рувін Олександр Григорович

Поштова адреса: 03057, м. Київ, вул. Смоленська, 6

Kyiv Research Institute of Forensic Expertise

Director: Ruvin Oleksandr

Mailling address: 03057, City of Kyiv Smolenska Street, 6