Київський науково-дослідний інститут судових експертиз
03057, м. Київ, вул. Смоленська, 6
Телефон:(044) 200-29-10
Для ЗМІ:[email protected]

Експерти Кропивницького відділення КНДІСЕ провели спільну семінар-нараду з представниками ГУ Національної поліції в Кіровоградській області

13 березня 2019

З метою обговорення ефективного застосування судової експертизи та співпраці з органами досудового розслідування, експерти Кропивницького відділення Київського науково-дослідного інституту судових експертиз були запрошені до участі в селекторній семінар-нараді на базі Головного управління Національної поліції в Кіровоградській області.

Стадія досудового розслідування є своєрідним етапом забезпечення ефективного судового розгляду обставин правопорушення. Судова експертиза є одним із засобів за допомогою яких виконується таке завдання. На основі спеціальних знань у певній галузі судові експерти надають висновки з питань, що є або будуть предметом судового розгляду.

Комунікація судових експертів та представників правоохоронних органів дозволяє ефективніше реалізовувати вище вказані завдання. Так, фахівці Кропивницького відділення КНДІСЕ обговорили з представниками Головного управління Національної поліції в Кіровоградській області питання призначення та особливості проведення різних видів експертиз, а саме: економічних, товарознавчих, психологічних, будівельно-технічних та земельно-технічних тощо.

За словами завідувача Кропивницького відділення Київського НДІСЕ Костянтина Лагоди, виникнення проблемних питань, щодо призначення та проведення судових експертиз, обумовлено змінами, яких зазнало вітчизняне законодавство за останній період. Проведення подібних практичних зустрічей та активне обговорення загальних проблемних питань дозволить знайти найефективніші способи їх вирішення та сприятиме реалізації якісної та ефективної співпраці між установами.
Київський науково-дослідний інституту судових експертиз

Директор: Рувін Олександр Григорович

Поштова адреса: 03057, м. Київ, вул. Смоленська, 6

Kyiv Research Institute of Forensic Expertise

Director: Ruvin Oleksandr

Mailling address: 03057, City of Kyiv Smolenska Street, 6