Київський науково-дослідний інститут судових експертиз
03057, м. Київ, вул. Смоленська, 6
Телефон:(044) 200-29-10
Для ЗМІ:[email protected]

Експерти Кропивницького відділення КНДІСЕ продовжують співпрацю з медіа

08 листопада 2017

Фахівці Кропивницького відділення Київського науково-дослідного інституту судових експертиз продовжують співпрацю з представниками медіа.

В ефірі телепрограми «Лінія захисту» судові експерти розповіли про правову безпеку громадян та особливості проведення економічних, автотехнічних і будівельно-технічних досліджень.

В повсякденній практиці, як зазначають експерти, особливо актуальними є цивільні справи по фінансово-кредитних відносинах. Досліджуючи умови, викладені у кредитних договорах, судові експерти виявляють значний перелік невідповідностей і значною мірою впливають на загальний результат справи.

Крім того одним із найзатребуваніших є питання пов'язані з реальним розподілом житлових будинків, домоволодінь між їх власниками. Судові експерти зазначають, що є певні та непорушні правила даного процесу, які часто суперечать бажанням нових власників, кожен із яких хоче відібрати собі найкращу частку нерухомості.

«Кожен громадянин має право звернутися до експертів для проведення певного виду дослідження. Висновки експерта в усіх випадках мають однакове процесуальне значення з іншими доказами у справі», – наголошує Костянтин Лагода, завідувач Кропивницького відділення Київського НДІ судових експертиз.

Стрімке зростання потреб сучасного суспільства у використанні спеціальних знань науки, техніки, мистецтва та інших сфер діяльності дозволяє розглядати судову експертизу, як одним з основних інститутів захисту прав і законних інтересів громадян, юридичних осіб та інтересів держави в цілому.

Фахівці Київського НДІСЕ на чолі з директором Олександром Рувіним, спеціалісти Кропивницького, Вінницького, Житомирського, Івано-Франківського, Тернопільського, Хмельницького, Черкаського, Чернівецького та Чернігівського відділень на високому професійному рівні забезпечують потреби держави та громадян у проведенні судових експертиз та експертних досліджень.

Для того щоб уміти відстояти свої права варто озброїтись надійними правовими знаннями. Дізнавайтесь більше корисної інформації про різні види судових експертиз та експертних досліджень у розділі «Експертна діяльність».Київський науково-дослідний інституту судових експертиз

Директор: Рувін Олександр Григорович

Поштова адреса: 03057, м. Київ, вул. Смоленська, 6

Kyiv Research Institute of Forensic Expertise

Director: Ruvin Oleksandr

Mailling address: 03057, City of Kyiv Smolenska Street, 6